Frisby GM-X4 İncelmesi

Frisby gm-x4
Ben bu ürünü yaklaşık olarak 1 hafta önce aldım ve memnunum. Ben bu zamana kadar ya laptop faresi yada kalitesiz fareler kullandım. Öbür farelerden bu fareye geçince eliniz bir garip oluyor ama alışıyorsunuz.

Bu fare güzel bir tasarıma sahip sol yan tarafında iki tane tuş var ve ortada da bir tane dpi ayar tuşu var. 800/1200/2000 dpi değerleri arasında geziyor. İçinden yazılım çıkmıyor ama oyunlarda yan tuşlar ayarlanabiliyor. Tarayıcıda ise öndeki ileri arkadaki geri tuşu görevini üstleniyor.
Bakır görünümlü bir plastikten yapılmış içinde mavi ve pembe ışıklar var. Dpi ayarının hangisi olduğunu yanda ön tarafta bulunan led'den anlıyoruz. Optiği kırmızı renk yarım havada tutunca imleci attırmıyor. Yerde takılmıyor sürtünmesi az. Normal farelerden üst seviyede , kablosu ip örgü ve altın kaplama usb uca sahiptir.

Keşke sağ tarafında da tuş olsaydı ve bir tanede mause pad çıksaydı iyi olurdu. Bu arada iki ele uygun bir yapıya sahiptir.

Hava karardığı için kendim resim çekemedim ama attığım resimdekilerin aynısıdır.
İyi yorumlarınızı bekliyorum.
7.jpg

$(KGrHqRHJCoFJC+3FC!7BSTKV6o5W!~~60_1.JPG

$(KGrHqF,!qsFI+PH3yPnBSTKWElbK!~~60_1.JPG

frisby-fm-g410k-gaming-kablolu-mouse-5267441_o.jpg

$T2eC16h,!zgFIeJwE78DBSTKWJT(LQ~~60_1.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı