Frisby kulaklik

itsAtaken

Kilopat
Arkadaslar hepsiburada.com'dan şu kulakligi siparis etmek istiyorum:

Frisby FHP-810BTB Bluetooth SD/TF Kart Girişli Mikrofonlu Fiyatı

Lutfen biraz daha para ekleyip kaliyeli filan alin demeyin. Butce buna el veriyor. Bt kulaklik hic kullanmadim, bilgisayar icin degil, play station 3 icin kuanmayi dusunuyorum. Uygun mudur? Sorun yaratir mi? Yorumlarda herhangi bir sorun olmadığı, fiyata gore iyi oldugu yaziyor. Sizden de yorum bekliyorum.

Ayrica bilgisayarımda sonradan alma usb bt aygiti mevcut. Telefondan dosya alis-verisi yapiliyor. Kulakligi da onunla kullanabilir miyim ? Ama bu sadece meraktan sordugum bir soru. Olursa bilgisayarda da kullaniriz :)

Iyi, kotu okuyan tum arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Mouse-klavye bunlari zaten bu markalardan tercih etmem. Gercekten cok kalitesiz. Ama bu kulaklik, bu markanun mallarina gore biraz pahali. Kaliteli olabilecegini dusunuyorum.

Önce doğru düzgün yazmayı öğrenin. Dünya kadar yazım yanlışınız var. Frisby asla almayın. Herşeyi kötüdür. Şimdi almayıp 1-2 ay sonra daha fazla bütçeyle çok daha iyi bir markadan kulaklık alırsınız.

Her şey ayrı yazılır :)

Ayrıca önceki mesajlarımı telefondan yazdığım için öyle olabilir mi ? Biraz düşünsek ?
Bende şu anda Tapatalk'dayım. G harfinin üzerine basınca ğ harfini görebiliyorsun. İ ye uzun basınca ı harfini yapabilirsin. Napıyorsun yerine Napiyorsun yazmak hoş değildir. Herneyse konu sapmasın. Frisby kötüdür, almayınız.

100 Türk Lirasına kadar arttırabilirim sanırım. Varsa, farklı marka öneriler de bekliyorum. Ama kablosuz olacak ve oyun için kullanılacak. Play Station'da takılı kalacak.

100 Türk Lirasına kadar arttırabilirim sanırım. Varsa, farklı marka öneriler de bekliyorum. Ama kablosuz olacak ve oyun için kullanılacak. Play Station'da takılı kalacak.
Logitech H150 alabilirsiniz. 60 tl fiyatı var ve bir şaheser bana göre. Daha 1 ay önce aldım ve bayağı bir inceledim. Çok güzel. Ses kalitesi fiyata göre oldukça iyi. Mikrofon kaliteside beni tatmin etti. Hem paran cebinde kalır. Oyuncağa para verme. Yani Frisby'e.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı