Frisby laptop soğutucusu alınır mı?

Ben küçükken GTA 4 korsan oynuyordum. 90 derecede çalışıyordu işlemcim. i3-4005U vardı o zaman
Benim eski laptopta işlemci 50 dereceyi kolay kolay geçmiyor. Güç seçeneklerinden maksimum performansı %80 yaptım çünkü. %100 performansta 85 dereceyi buluyor.
Laptopun tam anlamıyla soğuması için laptopun altında boşluk olması lazım. Bu fanın pek faydası olacağını düşünmüyorum.

Eğer laptopun altında hava alabileceği ızgara gibi yerler varsa alınabilir. Yoksa işe yaramaz.

Var. Evet.
Ürünle ilgili çok bilgim yok ancak bakır soğutma sisteminin orası tozdan tıkandıysa buz leğeninin içinde oynamadığın sürece ısınır. 2 yıldan fazla zamandır temizlik yapmadıysan buna vereceğin parayla temizlik yapmanı öneririyakın zam.

Ürünle ilgili çok bilgim yok ancak bakır soğutma sisteminin orası tozdan tıkandıysa buz leğeninin içinde oynamadığın sürece ısınır. 2 yıldan fazla zamandır temizlik yapmadıysan buna vereceğin parayla temizlik yapmanı öneririm.

Şuna bilgisayarcıda zaten bu ısınma sorununu çözmek için ben ekstradan almak istedim bunu.
Dostum sistemi en son ne zaman temizledin? Tıkanmaması gereken yerler tıkandıysa hava akışı sağlanması mümkün değil nasıl soğutucu kullanırsan kullan. Sistemin temizse faydası olacaktır.

Şuna bir bilgisayarcıda temizleniyor.

Geri
Yukarı