Frisby PSU aldım

Rampage bile bundan iyidir. İade edin.

Kasa ile montaj olduğundan dolayı bütün anakart ekran kart vs her şey çıkarıtlıp yeni kasa alıp montaj edilecek ayrı güç çaba 400 TL boş kasa alsam 500'e PSU 900 TL bana iade olacak 150 TL
Ben alsam 500 TL
350 TL kazanç olacak ama o zahmet
@Smoqed Almayın onu. @Tortue kullanıyor pişman. Bunu tavsiye ederim.

Thermaltake'den mi bahsediyoruz?​

İstedğim bir kargo daha beklemek Vatan tekonsa MediaMarkt vs buralardan alınabilecek olması tercihimdir.

Kasa ile montaj olduğundan dolayı bütün anakart ekran kart vs her şey çıkarıtlıp yeni kasa alıp montaj edilecek ayrı güç çaba 400 TL boş kasa alsam 500'e PSU 900 TL bana iade olacak 150 TL
Ben alsam 500 TL
350 TL kazanç olacak ama o zahmet

Thermaltake'den mi bahsediyoruz?​

İstedğim bir kargo daha beklemek Vatan tekonsa MediaMarkt vs buralardan alınabilecek olması tercihimdir.
Kendi güç kaynağını satıp bunu al fiyatı uygun. Bende bu ürünü 5 gün önce 365TL'ye aldım kullanıyorum şuan fena değil :)

Edit: İnternet siparişi bitmiş şimdi farkettim. Stoktaki mağazalara basarak bakabilirsin hangi şehirlerde olduğuna.

Benim arkadaşım 2 aydır falan kullanıyor bir sorunu yok şuan. Şansınıza bağlı. 10 yılda gidebilir, 1 ayda gidebilir.

Merhaba, forumları okumadan yaklaşık 1 hafta önce fatura çıkmış bir Frisby kasa + PSU aldım.
Yani araştırdığımda herhangi bir haber vs. yok kendi kendine mi patlıyor? Sizlerin nasıl haberi oluyor anlamadım.
Korkuma İncehesap'ı aradım. Faturası çıktığından değişimi olmadığını söylediler, 5 yıldır hayal ettiğim sistemi tam topladım cızz etti ne yapacağımı bilmiyorum.
Monitöre vereceğim parayı şimdi PSU vereceğim :(

Bende şu anda Power Boost'un 500W bir PSU'sunu kullanıyorum, yaklaşık 1 yıldır götürüyor. Elime para geçtiği zaman değiştireceğim ama. Bir bütçeniz varsa değiştirin sizde.

Kendi güç kaynağını satıp bunu al fiyatı uygun. Bende bu ürünü 5 gün önce 365TL'ye aldım kullanıyorum şu an fena değil :)

Edit: İnternet siparişi bitmiş şimdi fark ettim. Stoktaki mağazalara basarak bakabilirsin hangi şehirlerde olduğuna.

2018 serisinde birkaç sorun olduğunu biliyorum internet siparişide bitmiş bulunduğum lokasyonda da bulunmamakta :(

Cooler Master Elite V3 MPW-6001-ACABN1 600W Aktif PFC 120mm Fanlı Power Supply​

Nasıldır?
O zaman hem uygun, hem de iyi en iyisi bunu buldum.

Birkaç yorumda ise Sharkoon'da Frisby kalitesi denecek kadar kötü olduğu söylendi.

Son düzenleme:
2018 serisinde birkaç sorun olduğunu biliyorum internet siparişide bitmiş bulunduğum lokasyonda da bulunmamakta :(

Cooler Master Elite V3 MPW-6001-ACABN1 600W Aktif PFC 120mm Fanlı Power Supply​

Nasıldır?

Birkaç yorumda ise Sharkoon'da Frisby kalitesi denecek kadar kötü olduğu söylendi.
2018 serisinde sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı