Frisby Venom Kasa Alınır Mı?

emrecvdr

Centipat
Merhaba arkadaşlar, bu kasayı alacağım

Sorum içindeki kabloları kendim takabilir miyim? Neyi nereyi takacağımı gösteren kağıt çıkıyor mudur içinden?

Anakartı, işlemciyi falan her şeyi monte ederim de kablolar aklımı kurcalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Başlığı bugün gördüm ve bu kasanın bir mağduru olarak size almamanızı yazmak için biraz önce kayıt oldum siteye. Umarım geç kalmamışımdır.

Hava akışı çok kötü. Kasanın ön kısmında bulunan 3 adet rgbli fan ön kapağa neredeyse 1mm yakınlıkta ve hava girişi çok kötü. Yani o 3 fanın hiç ama hiç bir etkisi yok kasaya. En önemli konu ise psu tam anlamı rezalet. Sanki evin içerisinde rolantide çalışan bir araba var. Malesef çok ses yapıyor psu.

Ben bir acemi olarak aldım çok ama çok pişmanım.

Saygılarımla.

Frisby genel olarak önerilmeyen bir marka ancak kullanmadım ve başkalarının genel yorumu bu şekilde. Görünene göre kasanın ön kısmında bulunan fanların aldığı hava yetersiz olacaktır bu yüzden egzoz fanlarınızın güçlü olması gerekiyor üst kısımda fan boşluğu varsa orayada bir fan atmanız daha iyi olur. Ancak yine de önerim ön kısmı camlı olmayan bir kasa tipi. Kendi kullandığım Dark sentinelin ön paneli çok hoş ve RGB modelide var. Biraz daha araştırın derim. Ayrıcı PSU olan bir kasa iste kesinlikle almayın PSU kendiniz almanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı