Front end için hangi dil kütüphane öğrenmeli ve para kazandırır mı?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar PHP otomasyon ödevi yaparken kendimi front end ile uğraşmak istediğimi fark ettim. Bunun için hangi seviyede ve hangi programlama dilleri ve kütüphaneleri bilmem gerekiyor. Front end işini bilen kişi maaşı ortalama ne kadardır. Cihan Koç ve Emrah Yüksel tarafından bootstrap kursu. Sadık Turan'ın JavaScript kursu. Emrah Yüksel'in jquery kurslarına sahibim bu kursları izleyip tekrar edersem başarılı front-end olabilir miyim?

Emrah YÜKSEL i takip ederseniz başarılı olamazsınız.
Back-end tarafında Tayfun ERBİLEN öneririm. YouTube kanalında front end ile ilgili videolar da paylaşıyoru. Ayrıca prototürk ü de ziyaret edebilirsiniz, onun kanalı.
JQuery çöpünde de ilerlemeyin.
JavaScript öğrendikten sonra VueJS ve ReactJS öğrenebilirsiniz.

Benim javascript ' e ilk başladığımda bir İngilizce e - kitap üzerinden ve işin temelinden başladım.O e kitabı baştan sona okudum.Sonrası geldi zaten.

Javascript fundementals mıydı neydi tam emin değilim ? Ama tek tavsiyem herzaman hazırcılıktan kaçın ben bazı problemler üstünde bir kaç gün düşündüğüm oldu ( dili bildiğim halde ) , yani iş sadece dili öğrenmekle bitmiyor , sürekli düşünmek lazım hiçbir zaman hazır web sitesi kurmadım wordpress vs. hala da kurmayı planlamıyorum.

ReactJS, VueJS.
Tailwind, Bootstrap, Bulma.
SASS, Less.

Bunlardan hangisine ihtiyaç duyduğun ve hangisini öğrenmek istediğin tamamen sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı