Front-end JavaScript için ücretsiz kaynak önerisi

Pyrz_ytk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ismim Poyraz. Lafı uzatmadan konuya geçeyim. HTML, CSS bootstrap öğrendim! Sırada JavaScript jquery arasından ilk hangisiyle başlasam diye düşünüyordum fakat bana ücretsiz kaynak lazım. W3school'dan ek farklı oynatma kanalı ve verim alabileceğim kaynakları belirtirseniz sevinirim (JavaScript için).

sağolasın peki youtoube da kaynaklar var yok 30 gün 70 er 50 şer videolar bir de bir saatlik 2 saatlik
diğerleri zaman kaybı olurmu 1 2 saatlikler den mi ilerlesem die düşünüyodum

Valla sen kendini daha iyi biliyorsundur anlama kapasiten nasılsa ona göre ilerle sıkılırım dersen parça parça ilerle anlaya anlaya yok sıkılmam anlarım bir seferde dersen 1 - 2 saat kurslara bak.

Merhaba arkadaşlar, ismim Poyraz. Lafı uzatmadan konuya geçeyim. HTML, CSS bootstrap öğrendim! Sırada JavaScript jquery arasından ilk hangisiyle başlasam diye düşünüyordum fakat bana ücretsiz kaynak lazım. W3school'dan ek farklı oynatma kanalı ve verim alabileceğim kaynakları belirtirseniz sevinirim (JavaScript için).

javascript - jquery arasında seçim yapıyor olmak yanlış bir yaklaşım. javascript web programlama dili , jquery ise javascript ile yazılmış bir dom işleme kütüphanesi.

Senin ilk olarak javascript temellerini öğrenmen gerekiyor. Sonra jquery ve diğer kütüphanelere bakabilirsin.
Konu biraz eski . Umarım hortlatmadım.

İyi kodlamalar.

Geri
Yukarı