Frontend alanında nerede ücretsiz çalışılır?

zuzzzuu

Decapat
Makaleler
1
Bulunduğum şehirde yazılım ile ilgili pek çalışma olanakları yok. Ben de alanımda Online bir şekilde bedava veya az bir ücrete tecrübe edinecek kadar çalışmak istiyorum. Nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulunduğum şehirde yazılım ile ilgili pek çalışma olanakları yok. Ben de alanımda Online bir şekilde bedava veya az bir ücrete tecrübe edinecek kadar çalışmak istiyorum. Nereden bulabilirim?
Oyun sunucularına bakabilirsin. Bedava olduğunu duyunca hemen kabul ederler çalışmalarında iyiyse. Onun dışında bionluktan ucuza çalışma yapabilirsin.

Az bir ücret udemy kursu alabilirsin. Youtube alternatif.
İngilizcen iyiyse zaten çoğu framework açık kaynak kodlu. Dökümantasyonlar bedava.

Ücretsiz emek sarf edip neden millete veriyorsun? Emeğinin karşılığını almak varken ücretsiz bir iş yapma. Kaybettiğin zamana yazık.

İlla ücretsiz olarak çalışmak istiyorsan startuplarda çalışabilirsin, işler iyi giderse ilerde ücretini de alabilirsin.

Tecrübe edinmek için illa birine bir şey yapmana gerek yok. Proje geliştirip Github'ına yüklersen hem CV açısından hem de tecrübe açısından iyi şeyler kazanırsın. Fikir arıyorsan internet fikirlerden geçilmiyor. Github'da 30 günde 30 Front-End (web) projesi var, onları yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı