Yazın nerede çalışılır?

Kaderimiz ayni. Ben tam bir yildir bu yaz icin is arastirmasi yapiyorum ve sonunda pes ettim. Cok para almak istiyorsan otel gibi yerlerde garsonluk yap. Eger seni kabul etmezlerse tarlada calis. Tarlada sabahtan aksama kadar calistiracaklarini sanmiyorum, ama yine de aldigin para da 50-100 kagit olmaz.

Hocam ben bir bilgisayarcıde işe başladım 3 ay önce civarı 14 yaşındayım ilk haftalar 100 TL veriyordu hani test etmek amaçlı sonrasında 200 300 derken artık 750 alıyorum PC cide çalışmak mantıklı olabilir.
Ben de tanidik bir bilgisayarcida calisacagim. 750 dediginize pek inanamadim dogrusu ama calistiginiz yer cok para kazaniyorsa olabilir. Aslinda bana gunluk 150 bile yeterli, yaz sonunda kendime bilgisayar alip online iste calisacagim.

Kaderimiz ayni. Ben tam bir yıldır bu yaz icin is arastirmasi yapiyorum ve sonunda pes ettim. Cok para almak istiyorsan otel gibi yerlerde garsonluk yap. Eger seni kabul etmezlerse tarlada calis. Tarlada sabahtan aksama kadar calistiracaklarini sanmiyorum, ama yine de aldığın para da 50-100 kagit olmaz.

Ben de tanidik bir bilgisayarcida calisacagim. 750 dediginize pek inanamadim dogrusu ama calistiginiz yer cok para kazaniyorsa olabilir. Aslinda bana gunluk 150 bile yeterli, yaz sonunda kendime bilgisayar alip Online iste calisacagim.

Kankam inandırıcı gelmesi önemli değil mesela bana gene zam yaptılar 1K alıyorum artık.

Kankam inandırıcı gelmesi önemli değil mesela bana gene zam yaptılar 1K alıyorum artık.
Aylik mi haftalik mi? Sirkette mi calisiyorsun yoksa esnaf dukkaninda mi? Doktorlara bile gunluk o kadar vermiyorlar. Duz hesap yaptim eger gunluk 900 alirsan aylik 80K civari almis oluyorsun.

Geri
Yukarı