Çözüldü Frostpunk açılıp kapanıyor | RzChromaSDK64.dll

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Vanessaril

Femtopat
Daha önce Oneshot isimli oyunu almıştım. Oyna butonuna bastıktan sonraki 3-4 saniye oyun açılmış gibi davranıp durdur butonu çıkıyordu. Yani Steam oyunun çalıştığını varsayıyor fakat 3-4 saniye sonra tekrar oyna butonu çıkıyordu, o zaman durumu kavrayamayıp iade etmiştim fakat bu gün tekrar aynı sorunla karşılaştım. Frostpunk isimli oyunu satın aldım, aynı sorun devam ediyor iken aklımda bir şimşek çaktı. Ben bu oyunları daha önce cracklı bir şekilde internetten indirmiştim. Oyunları bildiğim bütün yöntemler ile sildim, (direkt HDD'deki dosyası, indirdiğim torrent uzantısı, torrentten indirdiğim dosya, denetim masası) yani umarım sorun budur çünkü bunu yaşadığım 2 oyunun da geçmişinde aynı olay yatıyor. Şimdi sorum şu: Ben bilgisayara format atmadan parasını verdiğim oyunu nasıl oynayabilirim?

Screenshot_1.png

Çözüm
Attığınız DLL dosyasını silin. Razer ne kullanıyorsunuz? Çıkartıp giriş yapmayı dener misiniz?
Sırasıyla şöyle. Razer programlarını kaldırdım, bilgisayarı yeniden başlattım, RzChromaSDK64.dll isimli dosya bozuktur diye yenisini indirip eskisiyle değiştirdim. Fakat o DLL'yi silmem gerekiyormuş.

Geri
Yukarı