Frosty Manager FIFA 19'u açmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Jpso_0

Decapat
Daha fazla  
Başta frost Manager'a FIFA'yı yüklediğimde FIFA'nın mod kısmına hiç giremiyordum bir videoda verilen tavsiyeler üzerine klasörün ismini FIFA19 yaptım ve videodaki verilen linkten indirdiğim dosyalar işe yaradı modları kurdum aktif ettim. Videodaki kişi başka bir şey yapmadı launch dedi çalıştı, bende işe yaramadı başka videolarda Launch'a bastığında çalışmaması hakkında frost manager.exe'nin ve FIFA19 klasörürünün güvenlik kısmından tam erişim vererek çözülebildiği gösterilmiş ama bende işe yaramadı. Şu anda Launch'a bastığımda "giriş dizesi doğru biçimde değildi." hatası çıkıyor yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    43,3 KB · Görüntüleme: 167
Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yaptınız, sorunu çözebildiniz mi?

Bu tip mod, yama vb işlemlerde sorunun nereden kaynaklandığını bulmak çok zordur. O açıdan yapmaya dair her şeyi tamamen temizleyip sonra tek tek her adımda doğru işlemleri yapıp bir sonrakine geçmek önemli.

Frosty şu an bende de FİFA 19'u açmıyor uzun zaman sonra oynayıp demiştim Origin'den EA Play uygulamasına geçiş yapınca bir şeyler bozuldu. Oyunu bile tamamen kaldırıp tekrar kurdum ama yok açılmıyor.

Sizin soruna gelince, geçmişte Frosty'nin buna benzer hatalarını almıştım birçok şey yapıp düzeltememiştim en son bilgisayarın dilini İngilizce yaparak sorunu çözmüştum mesela. Frosty'nin yazılım dilinden dolayı yamayı uygularken Türkçe karakterlerde sorun yaşadığı için dili İngilizce yaptığımda bu sorun çözülmüştü. Bunu bir deneyebilirsin eğer geriye kalan her şeyi doğru yaptıysan.

Kısaca,

-PC dilini İngilizce yapıp PC'yi kapatip açıp,

- Origin Games/Fifa 19 isminde oyun klasörü,

- Origin Games/Frosty Mod Manager 1.0.6.2 klasörü,

- Frosty'i Administrator modunda açmak için ayarını yapıp,

- Frosty klasöründeki modla alakalı geçmiş ayar vs şeyleri silip ve Belgeler/Fifa 19 klasöründeki kendi kayıtların hariç geri kalan her şeyi silip

- Frosty'i yeniden başlatıp oyunu seçip açmayı bir deneyin.

Burada kritik olan şey şu ki eğer origin'i kaldırıp EA Play'e geçiş yaptıysanız bunları yapsanız bile oyun muhtemelen açılmayacak çünkü bende sorunsuz bir şekilde açılan oyun EA Play'e geçiş sonrası açılmıyor artık.

Bununla ilgili araştırma yapıp bazı şeyleri denedim ama bir işe yaramadı maalesef.

Başta frost Manager'a FIFA'yı yüklediğimde FIFA'nın mod kısmına hiç giremiyordum bir videoda verilen tavsiyeler üzerine klasörün ismini FIFA19 yaptım ve videodaki verilen linkten indirdiğim dosyalar işe yaradı modları kurdum aktif ettim. Videodaki kişi başka bir şey yapmadı launch dedi çalıştı, bende işe yaramadı başka videolarda Launch'a bastığında çalışmaması hakkında frost manager.exe'nin ve FIFA19 klasörürünün güvenlik kısmından tam erişim vererek çözülebildiği gösterilmiş ama bende işe yaramadı. Şu anda Launch'a bastığımda "giriş dizesi doğru biçimde değildi." hatası çıkıyor yardımcı olur musunuz?
Konu üzerinden epey zaman geçmiş, Eğer halen durumu çözmediyseniz bağlantıdaki videoyu izleyerek deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı