FSP 700W 80+ SSD'yi algılamıyor

SLOKAR

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni güç kaynağını taktım harici olarak taktığım SSD algılamıyor. Eski PSU ile algılıyor tekrardan takınca. PSU ile anakart ve ekran kartını besledim sadece ekstra bir yere daha mı bağlamak gerekiyor?
Eski PSU: Corsair 450W 80+
Yeni PSU: FSP 700W 80+

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar açılıyor fakat SSD algılanmıyor mu? BIOS'tan ve HD Sentinel üzerinden takılı olan depolama aygıtlarına bir bakar mısınız?
Hocam ben biraz yanlış anlattım fotoğrafta gördüğün M2 SDD'ye klonladım ben windowsu onu algılıyor. Fakat sabit diski sistem ile birlikte gelen diski algılamıyor.
Hocam ben biraz yanlış anlattım fotoğrafta gördüğün M2 SDD'ye klonladım ben Windows onu algılıyor. Fakat sabit diski sistem ile birlikte gelen diski algılamıyor.

Hocam ben biraz yanlış anlattım fotoğrafta gördüğün M2 SDD'ye klonladım ben windowsu onu algılıyor. Fakat sabit diski sistem ile birlikte gelen diski algılamıyor.
Gerekli olan oyun ve bilgileri diski ikiye bölüp Windows'u kurmayacağınız kısma koyduktan sonra temiz kurulum yaparsanız çözülür büyük ihtimalle. Klonlamada böyle sorunlar sık görülüyor, bu yüzden tavsiye edilmiyor.

Gerekli olan oyun ve bilgileri diski ikiye bölüp Windows'u kurmayacağınız kısma koyduktan sonra temiz kurulum yaparsanız çözülür büyük ihtimalle. Klonlamada böyle sorunlar sık görülüyor, bu yüzden tavsiye edilmiyor.
Evet hocam haklısınız ama yeni PSU ile alakası nedir onu anlamadım açıkçası.

Tek 8 pin bağladım hocam anakarta tam olarak neyi kastediyorsunuz? İlk defa PSU değiştirdim pek bilgim yok açıkçası.
Şurada ki takılı olan kablolar Güç Kaynağından gelen kablolar mi?

Dosya Ekleri

• 20210224_143733.jpg
    20210224_143733.jpg
    174,3 KB · Görüntüleme: 18
Tek 8 pin bağladım hocam anakarta tam olarak neyi kastediyorsunuz? İlk defa PSU değiştirdim pek bilgim yok açıkçası.
Şurada ki takılı olan kablolar Güç Kaynağından gelen kablolar mi?
Onlar değil hocam, işlemci soketinin genelde sol üst tarafında olan pinler. Bunlar SATA ve kasanın ön taraf bağlantıları.

Yeni konular

Geri
Yukarı