FSP FSP700-60AHBC vs Corsair VS650

sevenf0It

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Donanım Arşivi "UBER" sistemi alacağım ve PSU yükseltmesi yapacağım. Bu iki model arasında kaldım. FSP model 700W 80+, Corsair model 650W 80+. VS serisi sıkıntılı olduğu söyleniyor. Doğru mu, Sizce hangisi alınır? Coil Whine vs. problem var mıdır?

Not: Ekran Kartı: Zotac GTX 1660 Super Twin, Anakart: B450M S2H, İşlemci: R5 2600X
(Pin girişi vs.)

Donanım Arşivi "UBER" sistemi alacağım ve PSU yükseltmesi yapacağım. Bu iki model arasında kaldım. FSP model 700W 80+, Corsair model 650W 80+. VS serisi sıkıntılı olduğu söyleniyor. Doğru mu, Sizce hangisi alınır? Coil Whine vs. problem var mıdır?

Not: Ekran Kartı: Zotac GTX 1660 Super Twin, Anakart: B450M S2H, İşlemci: R5 2600X
(Pin girişi vs.)
Ben fsp 700 watt kullanıyorum aynısını çok iyi eğer coil whine olursa pc yi kapat sonra güç kablosunu çek hemen sonra güç düğmesine bas pc çalışır gibi olacak sonra kapanacak bu kondansatör boşaltma olarak geçiyor basit ben öyle yapıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı