FSP güç kaynağı güvenilir mi?

EienTheGreat

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520m-a pro - R5 5500 - Rx6700 - 16 gb ram - 512gb ssd - 650w psu
İyi sosyaller, yaklaşık 7-8 ay önce bir hazır sistem aldım. Güç kaynağı hariç tüm bileşenlerini biliyordum ama güç kaynağı aşırı dikkatimi çekmedi. Kasaya yandan bakınca vs görünmüyordu önünü plaka kapatıyordu bende çok takmadım. Geçenlerde izlediğim bir videodan sonra güç kaynağını söküp inceledim ve hiç bilmediğim FSP marka bir güç kaynağı gördüm. Biraz bakındım genel olarak iyi deniyor fakat bazı modelleri problemliymiş, benim modelim hakkında iyi ya da kötü olduğu hakkında bir bilgi bulamadım. FSP650-51aac modeli hakkında bir bilgisi olan var mı? Güvenilir bir güç kaynağı mı yoksa ilk fırsatta değiştirilmeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasada en güvenilir güç kaynağı üreten firmalardan biri hem de. Çok uç bir durum olmadıkça sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

FSP, en bilindik güç kaynağı üreticilerinden. Marka olarak güvenilir onda bir sorun yok. Kaliteli ve kalitesiz modelleri var. Elinizdeki de meh bir ürün. Acil değişime gerek yok, kalabilir. FSP650-51aac'nin farkı sürümleri var. İstisnasız hepsi ortalama kalitenin altında ürünler.

Geri
Yukarı