FSP hv Pro 500W PSU, GTX 1650 sisteme uyar mı?

RTX 3050 fanboy

Centipat
Daha fazla  
Ben İtopya'dan hazır sistem aldım.
1 2 hafta sonra ekran kartları fiyatları düştü ve ne kadar zarara girdiğime bakmak için parçaları tek tek kontrol etmeye başladım.
Fark ettim ki PSU olarak Power Boost 500W kullanılmış.
İnternetten araştırıp baktığımda C4 saatli bomba g. O paranız çöp olmuş gibi söylemleri gördüm.
Şimdi yeni PSU alacağım ve bütçem 750 TL civarı.
FSP hv Pro 500W u uygun buldum ve almayı düşünüyorum düşünceleriniz nelerdir? Bilgisayarımın kasasına sığar mı veya kablolarda bir sıkıntı çıkar mı?
Sistem özellikleri.
Intel i3 10105F.
GTX 1650.
16 GB RAM.
480 GB SSD.

Zannetmiyorum ama Small Form Factor (SFF) tipinde bir kasa kullanıyorsan sığmaz. Kasa modelimi belirtmemişsin, ATX standartlarındaki tüm güç kaynakları aşağı yukarı çoğu kasaya uyuyor SFF olmadıkça.

Ayrıca HV PRO fiyatına göre kabul edilebilecek özelliklere sahip bir güç kaynağı. Hiç fena değil, şimdiden güle güle kullan. 700-750 TL civarına en mantıklı güç kaynaklarından bir tanesidir kendisi.

Zannetmiyorum ama Small Form Factor (SFF) tipinde bir kasa kullanıyorsan sığmaz. Kasa modelimi belirtmemişsin, ATX standartlarındaki tüm güç kaynakları aşağı yukarı çoğu kasaya uyuyor SFF olmadıkça.

Ayrıca HV Pro fiyatına göre kabul edilebilecek özelliklere sahip bir güç kaynağı. Hiç fena değil, şimdiden güle güle kullan. 700-750 TL civarına en mantıklı güç kaynaklarından bir tanesidir kendisi.

Ayrıca HV Pro fiyatına göre kabul edilebilecek özelliklere sahip bir güç kaynağı. Hiç fena değil, şimdiden güle güle kullan. 700-750 TL civarına en mantıklı güç kaynaklarından bir tanesidir kendisi.

Sanırım Power Boost VK-P3305b kasa kullanılmış sizin dediğiniz kasa türünden olduğunu düşünmüyorum alacağım PSU bu kasaya sığar o halde, yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı