FSP HV Pro FSP550-51AAC 550W 80+ alınır mı?

Bütçe
400

MachL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an kullandığım güç kaynağı boşta inanılmaz bir fan sesi ve yükte cızırtı, titreme, ne aklınıza gelirse yapıyor. O yüzden değiştirmek istiyorum.
Sistemim: Palit GTX 1660S OC GP, R5 2600(yakın zamanda 5600X ile değişecek), 8x2 Corsair 3000MHz RAM.

Başlıkta belirttiğim güç kaynağı ile şu model arasında kaldım sizce hangisi daha uygun veya başka önerileriniz varsa bekliyorum, önceliğim sessizlik; Fsp Hydro K HD500 500W 80+ Bronze Güç Kaynağı Fiyatları ve Özellikleri

Şu an kullandığım güç kaynağı; https://www.hepsiburada.com/xigmatek-xcp-a500-x-calibre-500w-guc-kaynagi-pm-bduczlkpc13466

Son düzenleyen: Moderatör:
FSP Hydro ve HV PRO'nun iç yapısı birbirine yakın bildiğim kadarıyla. Watt farkından dolayı HV PRO daha mantıklı olur bence. Ne fiyata aldığınıza da bağlı tabii.

Xigmatek X-Calibre modeline hiç bakmayın bile.

Kendim HV Pro modelini bir kaç aydır kullanıyorum herhangi bi problemle karşılaşmadım. Ses konusuna gelirsek sistemim biraz gürültülü olduğu için onun sesini ayıramıyorum ama 0 RPM modu yok.

FSP Hydro ve HV PRO'nun iç yapısı birbirine yakın bildiğim kadarıyla. Watt farkından dolayı HV PRO daha mantıklı olur bence. Ne fiyata aldığınıza da bağlı tabii.

Xigmatek X-Calibre modeline hiç bakmayın bile.
Watt farkı pek önemli değil benim için, ses güvenlik ön planda hocam, bu ara xigmatek zaten eski güç kaynağım, PSU alacakken traktör almışım.

Geri
Yukarı