FSP Hydro K 500W nereden alınmalı?

İ Z Z Y

Picopat
Arkadaşlar merhaba.
Bundan alacağım hangi siteden almalıyım? Bazılarında modüler kablo yazılmış ama modüler kablo değil. YouTube'da inceleme videolarına baktım. Peki neden öyle yazmış olabilirler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.
Bundan alacağım hangi siteden almalıyım? Bazılarında modüler kablo yazılmış ama modüler kablo değil. YouTube'da inceleme videolarına baktım. Peki neden öyle yazmış olabilirler?
Bu modelin öyle bir özelliği var mıydı ki? Öyleyse aslında baya ucuza satılıyor olurdu (ancak değil). Ortalama-düşük arası bir model, ortalama sayabilirsiniz. Hydro G ise daha iyi bir model ancak TR’de satılmıyor diye hatırlıyorum. Amazon’da olabilir belki.

Bu modelin öyle bir özelliği var mıydı ki? Öyleyse aslında bayağı ucuza satılıyor olurdu (ancak değil). Ortalama-düşük arası bir model, ortalama sayabilirsiniz. Hydro G ise daha iyi bir model ancak tr’de satılmıyor diye hatırlıyorum. Amazon’da olabilir belki.

N11 açıklamasında modüler yazıyordu ama tabii şirket kaynaklı hatalı yazılmış olabilir diye düşünüyorum araştırdım galiba satış firmasında o açıklama yanlış yazılmış.

Geri
Yukarı