FSP Hydro K Pro 850W 80+ Bronze alınır mı?

Alınmaz o fiyata. PM850D yine o fiyata alınmaz. Ekran kartınız nedir?

Pmd o fiyata bal gibi alınır.

Açıkçası bilgim yok. Model numarasına bakınca (HP1-S2850GD-F14C) super gd (+ olmayan) ile ilişkili diye düşündüm ama kendi sitesindeki bilgiler de şu şekilde;

@Oreki PG-850sm item no, HP1-S2850GD-F14C model numarasiymış.

İliskili degil, farklı modeller. Tier b iki ürün de, ya DeepCool alsın ya da High Power.

850W alternatifi var mı o fiyata hocam? 3700TL'ye tier b PSU bence gayet alınabilir.

Ekran kartını o yüzden sordum zaten, 850W bir model yerine çok daha kaliteli 750W bir model aldırabiliriz diye.

Tier B olmasının da bir anlamı yok, malum şu tierlist:

1711204883827.png

Son güncellenme tarihi 1 yıl önce bu listenin, alakasız yerde alakasız olan çok model var. Tek başına tierlist'e göre ezbere PSU alımı yapılmaz.

800W alternatifi daha kaliteli:

Ekran kartını o yüzden sordum zaten, 850W bir model yerine çok daha kaliteli 750W bir model aldırabiliriz diye.

Tier b olmasının da bir anlamı yok, malum şu tierlist:

Eki Görüntüle 2148409

Son güncellenme tarihi 1 yıl önce bu listenin, alakasız yerde alakasız olan çok model var. Tek başına Tierlist'e göre ezbere PSU alımı yapılmaz.

800W alternatifi daha kaliteli:

Spesifik olarak 850W istiyor diye ben de Pmd'nin üzerinde duruyorum, yoksa dedigin gibi 750W daha kaliteli PSU almak cok daha mantıklı.

Su an tier List'in daha kapsamlısını bilmiyorum, oradan bilgi ediniyorum sahsen ben. Sizin baska kullandıgınız kaynak varsa soylerseniz sevinirim.

Spesifik olarak 850W istiyor diye ben de Pmd'nin üzerinde duruyorum, yoksa dedigin gibi 750W daha kaliteli PSU almak cok daha mantıklı.

Su an tier List'in daha kapsamlısını bilmiyorum, oradan bilgi ediniyorum sahsen ben. Sizin baska kullandıgınız kaynak varsa soylerseniz sevinirim.

1711205186406.png

Bu yarısı, hangi birini vereyim ki... Hardware Busters'ı takip edebilirsiniz genel olarak.

Mümkündür, olmayabilir. Sadece model numarası bazli bir çikarımdı. Biri iç yapısını incelerse, öğrenebiliriz.

Şurada varmış ama 1050W olanı ve 850W seriden başlıyor bu, 750 olan ile iç yapıda farklılık olma ihtimali var. BFG Gold gibi, 1000-1200W olanları CSZ, altındakiler GPX platformuydu.

A senin attığın da 850W zaten. O zaman epey fikir verir bu, inceleyebilirsin.

Şurada varmış ama 1050W olanı ve 850W seriden başlıyor bu, 750 olan ile iç yapıda farklılık olma ihtimali var. BFG Gold gibi, 1000-1200W olanları CSZ, altındakiler GPX platformuydu.

A senin attığın da 850W zaten. O zaman epey fikir verir bu, inceleyebilirsin.

Bunu görmüştüm andırıyor ama şu resim gerçekten Performance GD ATX 3.0 PCB'si ise PFC'de tek bulk kapasitör var bir de DC tarafta Nichicon KZ serisi kapasitorler gördüm gibi.

Screenshot_20240323-181507_Brave.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı