FSP Hyper 700W alınır mı?

Hocam modüler olmasına gerek yok. Diğeri bana daha iyi geldi. FSP olan. Çünkü %5 daha verimli ve 50W daha fazla ve 200 TL daha ucuz.

Olay burada %5 verim veta 50W değil bunlar küçük rakamlar. Buradaki asıl fark bileşenleri kalitesi bir yanda en üst seviye PSU varken diğer tarafta giriş-orta segment bir PSU var. Bunun da uzun vadede sizin cebinize ve sistem sağlığına önemli bir etkisi olacak.

Hocam modüler olmasına gerek yok. Diğeri bana daha iyi geldi. FSP olan. Çünkü %5 daha verimli ve 50W daha fazla ve 200 TL daha ucuz.
Modülerlik, verimlilik, minimal W değeri gibi şeyler bir anlam ifade etmez. Ürünün iç yapısı, global değeri, uzun garanti süresi gibi etmenler fark yaratır. Epey üzerinden ürün kıyaslaması yapacaksanız işiniz iş...

Bir de dikkatimden kaçmış. Verimsizliği nereden gördünüz? NZXT ürünü Gold sertifikaya sahip. Bu %90 oranında bir verimlilik demektir.

Modülerlik, verimlilik, minimal W değeri gibi şeyler bir anlam ifade etmez. Ürünün iç yapısı, global değeri, uzun garanti süresi gibi etmenler fark yaratır. Epey üzerinden ürün kıyaslaması yapacaksanız işiniz iş...

Hocam attığınız tier list te H3 700W olanı bulamadım. Nerede acaba?

Bunlarda bulunan güvenlik önlemlerini gösteren bir liste varsa atabilir misiniz?
Epey üzerinden baksaydınız? 😅 Size önerim o siteyi karşılaştırma için kullanmayın. Doğru fiyatı sunma hususunda bile geri kalabilen bir platformdur.

Son düzenleme:
Epey üzerinden baksaydınız? 😅 size önerim o siteyi karşılaştırma için kullanmayın. Doğru fiyatı sunma hususunda bile geri kalabilen bir platformdur.

Hocam bu güç kaynağında kaç pin ekran kartı güç kablosu bulunuyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı