FSP Hyper K 500 500W 80+ VS High Power 500W 80+

Bende de 500W 80+ High Power var ve gayet sessiz çalışıyor. FSP çok kaliteli bir markadır ancak bu fiyatlarda High Power almanızı öneririm.

FSP alın. Her ikisinin de sertifikası yok. Her ikisi de %85 üzeri verimlilik vadediyor. 12V kanalından da aynı gücü veriyorlar. Kalite açısından derseniz FSP der geçerim. Ayrıca fiyatı da daha uygun. FSP 20 yılı aşkın bu sektörde ve birçok markaya PSU üretimi yapıyor. Herhangi bir şikayet ne gördüm ne de duydum.

FSP alın. Her ikisinin de sertifikası yok. Her ikisi de %85 üzeri verimlilik vadediyor. 12V kanalından da aynı gücü veriyorlar. Kalite açısından derseniz FSP der geçerim. Ayrıca fiyatı da daha uygun. FSP 20 yılı aşkın bu sektörde ve birçok markaya PSU üretimi yapıyor. Herhangi bir şikayet ne gördüm ne de duydum.
Birisini 80+ white diğerinin 80+ bronze sertifikası yok mu?

FSP'nin Hyper K serilerindeki kalite gülünç seviyede. High Power ise ne olduğu bile belli değil. Alabiliyorsanız MasterWatt Lite yoksa ThermalTake Litepower alın.

Güç kaynağınızın markasına genel bir güvensizlik var bu doğru, gerçeği ne derece yansıtıyordur bunu bilemeyiz fakat evinizdeki elektrik teçhizatı da sağlıksız olabilir. Siz güç kaynağını değiştirin değiştirmesine fakat bu detayı da atlamayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı