FSP PSU alınır mı?

Aspectx1

Decapat
Daha fazla  
FSP 550W 80 + PSU beğendim sizce alınır mı?

n11.com'dan FSP hv Pro FSP550-51aac 550W 80+ 12 cm güç kaynağı seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!

Son düzenleyen: Moderatör:
HV Pro'nun yüksek akım ve voltaj koruması daha iyidir, doğrudur. Ancak ben hiç VX Plus kullanıp da PSU'su patlayana denk gelmedim. Siz geldiniz mi? FSP'nin daha kaliteli olduğunun hepimiz farkındayız, fiyatları aynı olsa zaten Aerocool önermem. 140 TL daha ucuza alınabilecek ve kendisini üzmeyecek bir PSU öneriyorum sadece.

PSU patlama tamamiyle şans meselesi dostum. Yukarıda anlattım sana bir konuda hak verdim ama teknik verilere bakıldığında yorumun yanlış.

VX Plus mu kalitesiz? :D herkesi kendin gibi ürüne değil de markaya bakıyormuş gibi zannetme. Azıcık araştırma kabiliyeti olan oturur 2 dakika araştırır.

Daha verimli olsa ne olacak? VX Plus 600W. 12v kanalında 552W verebiliyor. İkisi de aynı. Hatta VX Plus 2W daha önde. :)

Hv Pro'nun yüksek akım ve voltaj koruması daha iyidir, doğrudur. Ancak ben hiç VX Plus kullanıp da PSU'su patlayana denk gelmedim. Siz geldiniz mi? FSP'nin daha kaliteli olduğunun hepimiz farkındayız, fiyatları aynı olsa zaten Aerocool önermem. 140 TL daha ucuza alınabilecek ve kendisini üzmeyecek bir PSU öneriyorum sadece.

Sen VX Plus'u kaliteli mi sanıyorsun? 250 TL'ye neyin kalitesiyse artık... Araştır demişsin ama zaten 2 yıldır herkese o PSU'yu öneren biziz. O bütçede Gamebooster almaktan iyidir ve en azından C4 değil. Gülünç...

Daha verimli olsa ne olacak?

Ee... Ne? Daha verimli olması bileşen kalitesi konusunda fikir verir. Daha verimli olmasına da bakınca, HV Pro bileşen kalitesi olarak daha önde.

Hv Pro'nun yüksek akım ve voltaj koruması daha iyidir, doğrudur. Ancak ben hiç VX Plus kullanıp da PSU'su patlayana denk gelmedim. Siz geldiniz mi? FSP'nin daha kaliteli olduğunun hepimiz farkındayız, fiyatları aynı olsa zaten Aerocool önermem. 140 TL daha ucuza alınabilecek ve kendisini üzmeyecek bir PSU öneriyorum sadece.

140 TL'ye aldığı tek şey sertifika değil ama, dediğim gibi 1 tane daha 4+4 ve 1 SATA girişi kazanıyor. Zaten kötü sayılmaz, ama HV Pro'ya göre daha giriş seviyesi ve bileşenleri daha kötü HV Pro'dan.

Son düzenleme:
Teknik verilere bakıldığında yorumun yanlış.
Anlatamıyorum sanırım. Hangi cümlem VX Plus daha kaliteli diyor ki?
FSP daha kaliteli, ancak verdikleri W aynı. Fiyatları aynı olsa zaten Aerocool önermem diyorum, okuduysanız eğer. 140 TL ucuza alınabilecek bir PSU benim için. Kendisini üzmeyeceğinden eminim.

Anlatamıyorum sanırım. Hangi cümlem VX Plus daha kaliteli diyor ki?
FSP daha kaliteli, ancak verdikleri W aynı. Fiyatları aynı olsa zaten Aerocool önermem diyorum, okuduysanız eğer. 140 TL ucuza alınabilecek bir PSU benim için. Kendisini üzmeyeceğinden eminim.

Tamam sakin olun dostlar. Böyle tartışma bazen olabilir. Ben dediğinize bir şey demedim zaten dostum."Sertifika için boşuna para ödemesine gerek yok." bu lafına ben karşı çıktım. Umarım anlatabilmişimdir iyi forumlar sana dostum 🙂

Tamam sakin olun dostlar. Böyle tartışma bazen olabilir. Ben dediğinize bir şey demedim zaten dostum."Sertifika için boşuna para ödemesine gerek yok." bu lafına ben karşı çıktım. Umarım anlatabilmişimdir iyi forumlar sana dostum 🙂
Haklısın, para ödenen tek şey sertifika değil. Ancak bazıları sırf markaya bakarak yorum yapacağından VX Plus'un verimliliğinden bahsetmek istedim orada. Ben sadece ürünleri kıyaslamadım, fiyatlarını da olaya dahil ettim.

Geri
Yukarı