FSR 2.0 Modu Şimdi de Dying Light 2’ye Geldi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
FSR-2.0-Dying-Light-2.jpg

Yakın zamanda Cyberpunk 2077’nin özel bir modlamayla birlikte FSR 2.0 teknolojisine kavuştuğunu yazmıştık. Mod yapımcıları şimdi elini Dying Light 2’ye attı ve pek de zor olmayan bir değişimle oyuna FSR 2.0 desteği getirdi. Yöntem oldukça basit. Henüz resmi destek sunulmayan teknoloji için temel olarak yerleşik DLSS kitaplığını FSR 2.0 ile değiştirmek yeterliydi. Elbette geliştiriciler tarafından optimizasyon […]

Devamı: FSR 2.0 Modu Şimdi de Dying Light 2’ye Geldi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Umarım DLSS 1.0 ve DLSS 2.0 arasındaki geçişi yapmışlardır. Söylenenlere göre bulanıklık vardı o gitti mi? Ve Ultra quality ve quality mod da kaç FPS artırıyor? Not: Ekran kartım FSR'ı desteklemiyor :(.

GT940MX 720p kalitede 28-40 fps veriyor. Kalite olarak FSR 1.0 a göre daha iyi ve fps de fazla. Ama böyle oyun zevki çıkar mı sanmam.

Arkadaşlar bu zaten 900 veya 1000 serisi kartlarda oyunu iyi yapmak için değil. He ama 1650 Super vardır mesela onun için dengeler FPS artırır oyunda ama dediğim ekran kartlarının iyi FPS alması için 10 FSR etkisi anca düzeltir oyun deneyimini DL2 için söylüyorum.

Bu teknoloji eski model ekran kartlarında işe yarıyor mu? Bende Rx570 var ve Cyberpunk 2077'de denediğim zaman gözle görülür bir şekilde fps arttığını görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı