FSR 2.0 performansı tatmin etti mi?

Crexyyy

Hectopat
Daha fazla  
Sanırım testleri yapılmış. Arada çok büyük farklar göremedim şahsen. Siz nasıl buldunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Testi 4K çözünürlükte yapanları izlemeye gerek bile duymuyorum. DLSS'te de aynı şeyi yaptılar. Önemli olan 1080p veya 2K'da görüntüyü çok bozmaması.

Deathloop oyununa güncelleme ile eklenmişti 5 gün önce, henüz diğerlerine eklenmedi diye biliyorum. 1.0'a kıyasla çağ atlamış gibi duruyor tabii ki.

Deathloop'tan sonra gelecek oyun veya oyunlar ile ilgili bir liste yayınlandı mı?
Testi 4K çözünürlükte yapanları izlemeye gerek bile duymuyorum. DLSS'te de aynı şeyi yaptılar. Önemli olan 1080p veya 2K'da görüntüyü çok bozmaması.
1080P performansında gerçekten çok iyi sonuçlar vereceğini düşünüyorum, denemek için sabırsızlanıyorum.

Hali hazırda 1.0 desteği olan oyunlar da sonraki güncellemelerinde 2.0 desteği alabilirler.

1650 GOW performansı çok iyi değil, FSR ile açığı kapatmayı deniyordum. Bakalım umarım kısa zaman içerisinde gelirse taze taze denemek isterim.

FSR 2.0'dan büyük beklentim var. Hangi kartlara gelecek acaba? Bende 1650Ti var, FSR 1.0 falan destekliyor. 2.0 destekler mi?

Geri
Yukarı