FSR 3+FG Modlu Cyberpunk 2077 GTX 1650 Ti Laptop Testi

mburakkarakas

Decapat
Yer
Buca,İzmir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun FPS değerleri çektiğim videodaki gibidir. Medium 1920x1080 ayarlarda oynadım. Ortalama 60-75 FPS arasında bir değer aldım. Aşırı başarılı buldum. Umarım betadan kısa bir sürede çıkılır. X2 FPS olayı cidden çok muhteşem. FSR 2'deki görüntü kirliliği ve cızırtı sorunu FSR 3'te bayağı bir azaltılmış. Görüntü gayet iyiydi. Tek sorun aracınızın altındaki gölgelerinde gidip gelme oluyor. Onu da düzeltirler. Ki benim aşırı dikkatimi çekmedi bile sürerken.

Sonlara doğru olan araç çarpmalarını anlık FPS değerine ne kadar etkisi olur diye yaptım. Çok bir şey değişmedi.

Sistemim:
GTX 1650 Ti GDDR 6 4 GB
32 GB 3200 MHz DDR4 RAM
i5 10300H
W11 Pro

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyunun FPS değerleri çektiğim videodaki gibidir. Medium 1920x1080 ayarlarda oynadım. Ortalama 60-75 FPS arasında bir değer aldım. Aşırı başarılı buldum. Umarım betadan kısa bir sürede çıkılır. X2 FPS olayı cidden çok muhteşem. FSR 2'deki görüntü kirliliği ve cızırtı sorunu FSR 3'te bayağı bir azaltılmış. Görüntü gayet iyiydi. Tek sorun aracınızın altındaki gölgelerinde gidip gelme oluyor. Onu da düzeltirler. Ki benim aşırı dikkatimi çekmedi bile sürerken.

Sonlara doğru olan araç çarpmalarını anlık FPS değerine ne kadar etkisi olur diye yaptım. Çok bir şey değişmedi.

Sistemim:
GTX 1650 Ti GDDR 6 4 GB
32 GB 3200 MHz DDR4 RAM
i5 10300H
W11 Pro
Modu nasıl kurduğunu anlattığın bir video hazırlayabilir misin?

Modu nasıl kurduğunu anlattığın bir video hazırlayabilir misin?

Var çektim. Kanalımda bulunuyor. Başlık olarak açtım oradan veya yukarıdan kanalıma tıklayarak izleyebilirsin rehberi. Grip salgınına yakalandığım için sesim biraz belki boru gibi gelebilir. Kusuruma bakmayın.

Son düzenleme:
Var çektim. Kanalımda bulunuyor. Başlık olarak açtım oradan veya yukarıdan kanalıma tıklayarak izleyebilirsin rehberi. Grip salgınına yakalandığım için sesim biraz belki boru gibi gelebilir. Kusuruma bakmayın.

Bu lukefz üyeliğini satın alıp mı indirdin modu? Ücretsiz bir şekilde ulaşma şansımız var mı yoksa beta sürümünden çıkarmasını mı bekleyeceğiz?

FSR ile DLSS ile oğraştırana kadar tek bir driver içinde koysalar çok mu zor bunları ben şahsen RTX 4080 var her iki firmanında DLSS FSR de kulanmam.

Dalga geçer gibi her iki firma içinde geçerli yok FSR çıkardık yok DLSS çıkardık göreceksiniz bir sonraki nesil ekran kartları ile tek driverde bitirecekler işi tamamen oylama stratejisi kartlar satılsında ne olursa olsun.

Intel de ayni şekilde neymiş apo yazılımı ile FPS artacakmış neden ek bir yazılım çıkartma gereği duyuyorsun hikaye yersen.

Sistemim:
GTX 1650 Ti GDDR 6 4 GB
32 GB 3200 MHz DDR4 RAM
i5 10300H
W11 Pro
Hocam mod sadece cyberpunk için mi? Witcher 3 için kurmayı düşünüyorumda

Hocam mod sadece Cyberpunk için mi? Witcher 3 için kurmayı düşünüyorumda

Youtube kanalımda son videoda yorumlarda liste sabitledim oradan başka oyunlar içinde yapabilirsiniz. Discord sunucusu linki de var kanalımdaki diğer videoda.

Bu lukefz üyeliğini satın alıp mı indirdin modu? Ücretsiz bir şekilde ulaşma şansımız var mı yoksa beta sürümünden çıkarmasını mı bekleyeceğiz?

Techolay forumunda aslında anlattım ama Discord linkinden frame generation mod kısmına gidip oradan Cyberpunk için olanı indirmen lazım. Zaten hep güncelleniyor. Ki Luke abimize paran olmadığını ve ödeyemeyeceğini belirttiğin zaman sana kıyak geçecektir. Kendi açıklaması var.

Yeni konular

Geri
Yukarı