FSR 3 modları çoğalıyor!

Witcher 3 15 20 dk sonra error verip atıyor. Başka sıkıntı yaşayan var mı?

Witcher 3 15 20 dk sonra error verip atıyor. Başka sıkıntı yaşayan var mı?
Hem Frame Gen hemde FSR3 modlarıyla Witcher 3'te atma sorunu gibi büyük sorunlar yaşamıyorum.

Agam basit ancak oyun açılmıyor modu kurunca.
Oyunu bir sıfırdan silip kurmayı denesen? Revo gibi bi uninstaller de kullan emin olmak için

Epic'miydi bu arada? Overlay sıkıntı çıkarabilir. Genel olarak bütün overlay'leri kapat emin olmak için.

Son düzenleme:
Oyunu bir sıfırdan silip kurmayı denesen? Revo gibi bi uninstaller de kullan emin olmak için

Epic'miydi bu arada? Overlay sıkıntı çıkarabilir. Genel olarak bütün overlay'leri kapat emin olmak için.
Steam.

Artık tabloda hangi oyunlarda hangi seçeneği açarak FSR 3'ü açabileceğiniz yazıyor.

UI ve Ghosting sorunlarının düzeltildiği yazıyor bazı oyunlarda ama emin değilim.

Bazı oyunlarda Frame Generation seçeneğini açarak UI sorunlarını çözebiliyorsunuz. Buna dayanarak da UI sorunlarını ''Fixlendi'' olarak demiş olabilir.

Son düzenleme:
Ghosting geçtiğine göre pürüzsüz görüntü veriyor mu artık ?

Bu tablo iyice güzel gözükmeye başladı

Bu tablo iyice güzel gözükmeye başladı

Aşırı katılıyorum hocam. İlk zaman neydi öyle. Biraz daha düzenlese ve N/A seçeneklerini öğrenip tabloya eklese herkes çok basit bir şekilde anlar.

Ghosting geçtiğine göre pürüzsüz görüntü veriyor mu artık?

Daha ben denemedim hocam. Fixlendi olarak gözüküyor ama bunlar bir sonraki güncelleme mi yoksa 0.8 sürümü ile mi düzeliyor emin değilim.

Bazı oyunlarda Frame Generation seçeneğini açarak UI sorunlarını çözebiliyorsunuz. Buna dayanarak da UI sorunlarını ''Fixlendi'' olarak demiş olabilir.

RX 6600 için enable fake gpu dosyası atılacak mı? İleri sürümlerde kalkar mı bu şey? Sıkıntı yaratır mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…