FSR 3 modları çoğalıyor!

Merhabalar arkadaşlar konuyu baştan biraz okumuşluğum var. Güncel durumda Alan Wake 2'deki gecikme düzeldi mi acaba? Bir de altyazı sorunu vardı tabi bu da düzeldi mi acaba? Bir de ek olarak geçen gün cyperpunk için daha gerçekçi çıkan bir mod çıkmıştı o mod ile beraber deneyen var mı?
Gecikme ve altyazı sorunu devam ediyor

Cidden bu teknoloji çok şaşırttı RX 6600 ile cpda stabil 160-170 FPS alıyorum açık dunyada yoğun sahnelerde filan inanılmaz bir olay.

Bu mod AMD Kartlar'da çalışmıyordu sanırım.
Arkadaşında dediği gibi sadece RTX serisi ekran kartlarında çalışıyor Amd Frame Gen.

Bu arada Spider-Man'de FSR3 modu ve AMD Frame Gen moduyla 1620p Ray Tracing dahil tüm ayarlar sondayken aldığım FPS'ler çok iyi yav resmen benim RTX 3060 (12 GB) ekran kartımda muazzam derece de FPS artışı oldu ayrıca şunu farkettim işlemci ve ekran kartı darboğazı da azaldı hatta (bence) bitti diyebilirim :)

Marvel's Spider-Man Remastered Screenshot 2024.01.10 - 14.14.08.25.png

Marvel's Spider-Man Remastered Screenshot 2024.01.10 - 14.14.51.72.png

Arkadaşında dediği gibi sadece RTX serisi ekran kartlarında çalışıyor AMD frame gen.

Bu arada Spider-Man'de FSR3 modu ve AMD frame gen moduyla 1620p Ray Tracing dahil tüm ayarlar sondayken aldığım FPS'ler çok iyi yav resmen benim RTX 3060 (12 GB) ekran kartımda muazzam derece de FPS artışı oldu ayrıca şunu fark ettim işlemci ve ekran kartı darboğazı da azaldı hatta (bence) bitti diyebilirim :)

Eki Görüntüle 2080169

Eki Görüntüle 2080173

Hocam ben FSR 3 framegen modunu RX 6600 de kullanıyorum Cyberpunk 2077 de FPS 70'den 170'e çıktı şehirde dahi link vermek yasak olmasa atardım.

Son düzenleme:
Hocam ben FSR 3 framegen modunu RX 6600 de kullanıyorum FPS 70'den 170'e çıktı şehirde dahi link vermek yasak olmasa atardım.
Bende var FSR3 ve Amd Frame Gen modları linke gerek yok yani ve katılıyorum Amd cidden çok iyi iş yaptı şu teknolojileri son kullanıcıya getirerek birde CyberPunk 2077'de DLSS Ray Reconstruction açınca görüntü sapıtmasa FSR3 kullanınca çok tatlı olacak ama modlar daha başlangıç aşamasında sayılır ondan birşey diyemiyorum illaki ileri de düzelecektir bu sorunlar.

Bende var FSR3 ve AMD frame gen modları linke gerek yok yani ve katılıyorum AMD cidden çok iyi iş yaptı şu teknolojileri son kullanıcıya getirerek bir de Cyberpunk 2077'de DLSS ray reconstruction açınca görüntü sapıtmasa FSR3 kullanınca çok tatlı olacak ama modlar daha başlangıç aşamasında sayılır ondan bir şey diyemiyorum illaki ileride düzelecektir bu sorunlar.

Ray reconstruction ve RTX duzelir ama 70'den 170'e inanılmaz bir FPS farkı.

Bir ben Cyberpunk'ta deneyemedim şunu herhalde.

Çok basit iş şimdi alan yok diye sildim Spider-Man'de deneyeceğim.

Geri
Yukarı