FSR nasıl kurulur?

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop kullanıyorum. Ekran kartım aşağıda. FSR kullanabilir miyim, desteği var mı?
Varsa kurmak için neler yapmam lazım?

1647181221223.png

Ayrıca internette baktığımda sadece çıkışında desteklenen oyunları gördüm. Yeni oyunlar eklenmedi mi?

• Radeon RX 5000
  • Radeon RX 6000
  • Radeon RX 500
  • Radeon RX 480/470/460
  • Radeon RX Vega
  • Radeon grafikli tüm AMD Ryzen İşlemcileri
  • GeForce GTX 1000
  • GeForce RTX 2000
  • GeForce RTX 3000
  • Bu kartlar destekliyor FSR kuramazsın oyunda kendisi ayarlardan açılır ve Yeni çıkacak oyunların bazılarında yok ama DLSS rakip olarak Uncharted geleceğini düşünüyorum.

Bunun ile halledilir.
FSR kurulan bir şey değil. FSR destekli oyunlarda ekran karti farketmeksizin (belki desteklenmeyen bir kaç model olabilir fikrim yok) ayarlardan aktif edebilirsin.
Desteği yok. Ayrıca kurulan bir şey değil Oyun ayarlarından açılıyor.
Bu kartlar destekliyor FSR kuramazsın oyunda kendisi ayarlardan açılır ve Yeni çıkacak oyunların bazılarında yok ama DLSS rakip olarak Uncharted geleceğini düşünüyorum.

• Radeon RX 5000
  • Radeon RX 6000
  • Radeon RX 500
  • Radeon RX 480/470/460
  • Radeon RX Vega
  • Radeon grafikli tüm AMD Ryzen İşlemcileri
  • GeForce GTX 1000
  • GeForce RTX 2000
  • GeForce RTX 3000
  • Bu kartlar destekliyor FSR kuramazsın oyunda kendisi ayarlardan açılır ve Yeni çıkacak oyunların bazılarında yok ama DLSS rakip olarak Uncharted geleceğini düşünüyorum.
Hocam bu kartlar dışında da FSR kullanılabiliyor. Nedeni ise yanlış değilsem açık kaynak kodlu bir yazılım olmasıydı. Bunun hakkında bir konu açmıştım :).

Geri
Yukarı