FSR to DLSS modu RDR 2'de neden çalışmıyor?

osaka.exe

Picopat
Makaleler
4
Yer
Ötüken
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 | Ryzen 7 6800H | Nvidia RTX 3060 6 GB (Mobil) | 16 GB Ram 4800 mHZ DDR5 | Windows 11
Geçtiğimiz haftalarda neredeyse 1 ay oluyor, "FSR 3.0 to DLSS 3.0" tarzı bir mod çıkmıştı hatırlarsanız, modun asıl görevi FSR 3.0 teknolojisini DLSS'e getirtmişti ve bunun amacı sanal kare üretimini arttırmaktı. NVIDIA ekran kartlarında bunu sadece 4000 serisi kartlarda uygulayabiliyordunuz fakat mod sayesinde hangi oyuna kurarsanız FPS değerleri uçuşa geçiyordu bu özellik aktif edildiğinde. Hatta GTX 1650 Ti gibi kartlarınız bile bu moddan yararlanabiliyordu. Online oyunlarda denenmesi riskli-ben bu modu RDR2'de kurdum, FPS hâla aynı ve ayarlarda DLSS açtığım zaman kare üretme gibi bir seçenek çıkmıyor, neden? Çözümü nedir? Diğer oyunlarda oluyor.

Modun RDR2'de yapıldığı zaman haritada ufak bir titreme yaptığını söyleyen oluyordu. O bile olmadı.

Frame Generation diye bir özellik yok oyunda. Öyle bir seçeneğin menü de olmaması da o yüzden.

Sizin dediğiniz mod ile yapılan bir şey zaten.

Yani mesela bende 4070 var ama Frame Generation diye bir özellik yok oyunda bende açamıyorum gibi düşünün. Ama Cyberpunk'da var mesela çıkıyor.

Frame Generation diye bir özellik yok oyunda. Öyle bir seçeneğin menü de olmaması da o yüzden.

Sizin dediğiniz mod ile yapılan bir şey zaten.

Yani mesela bende 4070 var ama Frame Generation diye bir özellik yok oyunda bende açamıyorum gibi düşünün. Ama Cyberpunk'da var mesela çıkıyor.
Peki yapan nasıl yapıyor ki o zaman? Örnekleri de var ytde aratırsanız.

Peki yapan nasıl yapıyor ki o zaman? Örnekleri de var YT'de aratırsanız.

Hocam işte mod la yapıyorlar official bir şey değil bu nasıl yapıldığını ben bilmiyorum. Videolar vs var YouTube'da tonla yani Frame Generation diye bir şey açmıyorsunuz bu modu kurunca FPS artıyor işte. Oda bazı sıkıntıları vs olabiliyormuş kiminde iyi kiminde sorunlu.

Bu video da anlatıyor bakın yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı