FSR3 + FG modu virüslü görünüyor

claretredblack

Decapat
Daha fazla  
FSR3 FG modunu indirdiğimde VirusTotalde bir sürü virüs çıkıyor. Bunlar bilgisayara zarar verir mi yoksa zararsız mı? Yanlış yerden indirdiysem doğru yeri gösterir misiniz? TLOU part1 için bu modu kurmak istiyorum.

Nexus Mods'dan indirdiysen bir sorun olmaması lazım, ama bu taramaya göre virüs dolu. Dosyanın adını ve indirdiğin yeri belirtebilir misin?

EDİT: Anladığım kadarıyla LukeFZ adlı bir modder bu modları yazıyor; fakat bu modlar ücretli. Patreon'dan üyelik alarak kullanılabiliyor. (veya bunlar ücretsiz de ben yanlış anladım) Siz de muhtemelen belirsiz bir yerden korsan olarak indirdiniz. Korsana karşı değilim, ama çok dikkatli olmak lazım; virüs olma ihtimali yüksek.

Son düzenleme:
Nexus Mods'dan indirdiysen bir sorun olmaması lazım, ama bu taramaya göre virüs dolu. Dosyanın adını ve indirdiğin yeri belirtebilir misin?

EDİT: Anladığım kadarıyla LukeFZ adlı bir modder bu modları yazıyor; fakat bu modlar ücretli. Patreon'dan üyelik alarak kullanılabiliyor. (veya bunlar ücretsiz de ben yanlış anladım) Siz de muhtemelen belirsiz bir yerden korsan olarak indirdiniz. Korsana karşı değilim, ama çok dikkatli olmak lazım; virüs olma ihtimali yüksek.
umarım yasak değildir isim vermek, vuenx isimli bir youtube kanalının discordundan indirdim çokta bilmiyorum fsr3 + fg modunu kurmayı örnek bir video var mı amd ekran kartı için.

edit: anladığım kadarıyla lukefz adlı bir modder bu modları yazıyor; fakat bu modlar ücretli. Patreon'dan üyelik alarak kullanılabiliyor. (veya bunlar ücretsiz de ben yanlış anladım) siz de muhtemelen belirsiz bir yerden korsan olarak indirdiniz. Korsana karşı değilim, ama çok dikkatli olmak lazım; virüs olma ihtimali yüksek.

Bağış alıyor Patreon ile.

Kaspersky ile yatabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı