RDR2 FSR3 modu gerçek mi?

Özgür Özgür

Kilopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YT'da dolaşırken şöyle bir video gördüm. Bu mod gerçek mi? RX 6600 ile çalışır mı acaba?

Oyunindir VIP de son sürüm var yükledim DLSS FSR var.

1436 sürümü.

Fotoğraf atar mısın?

Ben orijinal almadan önce birçok kez çok farklı yerden indirdim. Yeni upload edilen yerlerden bile indirdim hiçbirinde o seçenekler çıkmadı.

Tabii benim indirdiğim yerler öyle vip mip gibi yerler değil. Bizzat bu işleri yapan yerlerden indirdim.

Son düzenleme:
Fotoğraf atar mısın?

Ben orijinal almadan önce birçok kez çok farklı yerden indirdim. Yeni upload edilen yerlerden bile indirdim hiçbirinde o seçenekler çıkmadı.

Tabii benim indirdiğim yerler öyle VIP mip gibi yerler değil. Bizzat bu işleri yapan yerlerden indirdim.

Oyunindir VIP repack versionundan indirmniştim DLSS vardı hala var mıdır bilmem denersen görürsün. 1436

Oyunindir VIP de son sürüm var yükledim DLSS FSR var.

1436 sürümü.

1 MB hızla 3 günde iniyor 😂

Oyunindir VIP repack versionundan indirmniştim DLSS vardı hala var mıdır bilmem denersen görürsün. 1436.

1436.28 sürümü şu an bendeki bunu manuel olarak yükseltemiyor muyuz acaba? Epic Games GTA 5 dağıtmadan önce korsan GTA 5'in sürümünü oynuyordum. O gerekli dosyaları indirip zamanlar Update yapabiliyordum. RDR'de de böyle bir şey mümkün mü acaba? Garibanın yüzü gülür mü xd.

Son düzenleme:
1 MB hızla 3 günde iniyor 😂

1436.28 sürümü şu an bendeki bunu manuel olarak yükseltemiyor muyuz acaba? Epic Games GTA 5 dağıtmadan önce korsan GTA 5'in sürümünü oynuyordum. O gerekli dosyaları indirip zamanlar Update yapabiliyordum. RDR'de de böyle bir şey mümkün mü acaba? Garibanın yüzü gülür mü xd.

RDR 2 de Update bulmak vallahi bu zamanda zor ki neden yükseltmek istiyorsun.

Öncelikle selamlar. Konunun hepsini okumadım fakat yapamadığını fark ettim. Önce oyunun ayarlarını Dx12 yapmanız gerekiyor. Bunun için:
  • Önce Advanced Settings ayarını Unlocked yapın
  • Sonra da Vulkan ayarını DirectX 12 yapın.
1705844490062.png

Sonrasında da LukeFZ'nin modunu deneyin:

Ayrıca ücretli bir versiyonu da çıktı:

Geri
Yukarı