FTP aracılığı ile yaptığım web sitesinden hatalı sonuç geliyor

BuildWarmer

Decapat
Daha fazla  
FTP aracılıgı ile yaptıgın web site maalesef ki hatalı bir sonuçla karşılaştırdı. Beni bu bir ilk oluyor normalde web sitesinin gelmesi gerekirken böyle bir site geliyor önüme bunu nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-11-29 210737.png
    Ekran görüntüsü 2022-11-29 210737.png
    41,1 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
FTP aracılıgı ile yaptıgın web site maalesef ki hatalı bir sonuçla karşılaştırdı. Beni bu bir ilk oluyor normalde web sitesinin gelmesi gerekirken böyle bir site geliyor önüme bunu nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olur musunuz?
Biraz daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olabilirim. index.php dosyası bozulmuş olabilir dosyayı kontrol ederseniz hatayı çözebilirsiniz

Nasıl düzeltebilirim onu diyorum işte nasıl bir işlem apmam lazım bana şey demeniz lazım şu dosyanın içinde şunu koyun falan demeniz lazım bu işi 4 aydır yapıyorum neredeyse yeniyim.

Resimlerin isimlerini düzeltin. Örneğin namazkiliyorum. Jpeg gibi düzeltin. Türkçe karakter ve boşlukları kaldırın. HTML sayfa isimlerini de aynı şekilde adlandırın. Türkçe karakter ve boşluk olmasın.

Anladım çok teşekkür ederim bu arada dosyaların hepsini jpegden JPG'ye çevirdim dediginiz gibi Türkçe karakterleri ve boşlukları kaldıracağım çok teşekkür ederim <3

Yeni konular

Geri
Yukarı