FTP Dizinini İndirme

Ismail Dilaver

Hectopat
Umarım doğru anlatıyorumdur sorunu. Üniversite mezuniyet resimlerini ftp ile upload etmiş. Fakat çok fotograf var dizini indiremiyorum. Tek tek resim indirmekte işkence açıkçası. Adres bu bi bakın isterseniz. Bunları nasıl tek celsede indirebilirim :D

ftp://ftp.deu.edu.tr/muhendis/mezuniyet_toreni_2014/FOTOGRAFLAR/

Şimdiden teşekkür ederim...

Şöyle yapabilirsiniz.

1. Yöntem
FTP Adresini klasör ile açın daha sonra FTP de bulunan resimler klasör içerisinde görünecek CTRL+A ile tümünü seçin daha sonra kopyalayıp istediğiniz bir klasöre yapıştırın resimleri tek tek indirerek istediğiniz dosyaya atacaktır.

Resim_004.jpg
1. URL'i yaz Enter'a bas
2. Bütün Resimleri seç bir klasöre kopyala

2. Yöntem
Birtane FTP Programı indir Filezilla veya CuteFTP onunla FTP link'i aç bütün Resimleri Seç Masaüstünde açmış olduğun klasöre bırak indirsin.
Resim_005.jpg
1. URL'i yaz Enter'a bas
2.Bir klasör oluştur
3.Bütün Resimleri seç oluşturduğun klasöre sürükle bırak
4. Resimlerin indirme durumunu gör

Başka bir yöntem daha var, indirme yöneticisi kullanıyorsan sayfayı açıp sağ tıklayıp "tüm öğeleri indir"i seçerek zahmetsizçe hepsini indirebilirsin.

Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar tavsiyeleriniz için. Bende kurcalarken böyle bir yöntem buldum. Filezilla adlı programla ftp indirme yapılabiliyor.

Bu da videosu :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı