FTTH altyapıya ISS önerisi

Makaleler
8
Daha fazla  
Arkadaşlar, Türk Telekom taahhüt yenilemek için çok fahiş bir fiyat sundu. Bize 100 Mbit'i 120'ye demişlerdi bugün 150 TL dediler. Türk Telekom'dan tamamen çıktık. Şu altyapılara sahibim:
TT fiber.
Kablonet fiber.
Hangi ISS'yi tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam riske giremem ya ilk defa adını duyuyorum :(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baya iyiymiş ya şimdi izledim de. Aslında bu olabilir çok iyi gözüküyor şimdilik ama yeni ortaya çıkan bir firma değil mi hocam bu?

Yeni olması sizi aldatmasın kalitesi önemli bence denemekten zara gelmez.
Evet hocam ben bunu bir düşüneceğim. Sağ olun teşekkür ederim. Bu arada babam TürkNet'e başvurdu şimdi. Eğer ki olur da memnun olmazsam oraya geçmeyi planlıyorum. Videosu çok güzeldi.

Arkadaşlar, Türk Telekom taahhüt yenilemek için çok fahiş bir fiyat sundu. Bize 100 Mbit'i 120'ye demişlerdi bugün 150 TL dediler. Türk Telekom'dan tamamen çıktık. Şu altyapılara sahibim:
TT fiber.
Kablonet fiber.
Hangi ISS'yi tercih etmeliyim?

Kablonet.
Bence çok yanlış yaptınız Kablonet'in altyapı varsa atlamanız lazımdı bence hiç düşünmeden ama iptal ettirin geçin direk ben 7 senedir kullanıyorum şu an size testi paylaşıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-11-19 110540.jpg
    Ekran görüntüsü 2020-11-19 110540.jpg
    17,2 KB · Görüntüleme: 63
Kablonet.
Bence çok yanlış yaptınız Kablonet'in altyapı varsa atlamanız lazımdı bence hiç düşünmeden ama iptal ettirin geçin direk ben 7 senedir kullanıyorum şu an size testi paylaşıyorum.
Kablonet'de bana GPON bağlamayacaklarmış. Uydu kablosu ile hizmet sağlayacaklarını söylediler. Bende nasıl fiber olduğunu anlamadım ama altyapı sorgulayınca fiber diyordu. TürkNet'e geçtim çünkü kendi cihazımı kullanmak istiyordum. Kablonet'te kendi cihazını kullanmıyorsun diye biliyorum. O yüzden biraz da TürkNet'e geçtim. Asus RT-AX82U cihazına sahibim onunla kullanacağım TürkNet'i.

Kablonet'de bana GPON bağlamayacaklarmış. Uydu kablosu ile hizmet sağlayacaklarını söylediler. Bende nasıl fiber olduğunu anlamadım ama altyapı sorgulayınca fiber diyordu. TurkNet'e geçtim çünkü kendi cihazımı kullanmak istiyordum. Kablonet'te kendi cihazını kullanmıyorsun diye biliyorum. O yüzden biraz da TurkNet'e geçtim. ASUS RT-AX82U cihazına sahibim onunla kullanacağım TurkNet'i.

Ping sorunları olmazdı fiber deidkleri binaya kadar fiber binadan eve kadar coaksiyel kablo ile.

Geri
Yukarı