Full ekipman önerisi

CapsLOcKTRr

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm yakın zamanda Allah izin verirse PC alacağım. Bu yüzden ekipman da almak lazım gerek CS:GO, Valorant, PUBG, LoL ve DotA2 gibi oyunlar oynacağım önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Monitör: Bütçem 2000 TL 144 Hz monitör olsun. Aklımdaki: Asus TUF VG24VQE

Mouse: Bütçem 500 TL claw tutuş şeklim var. Elimde biraz büyük. Speed mouse pad için kullanacağım. Aklımdaki: Razer Deathadder V2 RAZER Mamba Elite Razer Deathadder Elite Logitech G G102

Klavye: Bütçem 600 TL NumLock tuşları olursa daha iyi olur ama fark etmez. Mekanik olsun. Ayrıca bilek desteği de tercihimdir. Switch fark etmez. Aklımdaki: Redragon Vara K551 RGB Redragon Kumara K552

Kulaklık: Bütçem 1000 TL 7.1 olsun. İyi ses kasayım yeter. HyperX marka tercihimdir. Aklımdaki: HyperX Cloud II

Mouse pad: Bütçem 250 TL Speed mouse pad istiyorum. SteelSeries marka tercihimdir. Aklımdaki: HyperX Fury S Speed Large

Gamepad: Bütçem 400 TL aklımdaki: Monster Pusat Pro Bluetooth

Hoparlör: Bütçem 300 TL aklımdaki: Logitech S120

Oyuncu direksiyonu: 1000 TL aklımdaki: Rampage V900-S

Oyuncu koltuğu: Bütçem 2000 TL xDrive markası tercihimdir. Yaş: 16 boy: 174 kilo: 59 aklımdaki: Xdrive 1453 Rampage KL-R56

Masa: Bütçem 800 TL oyuncu masası olmasın internetten düz masa bakınız lütfen. Ölçüler: Genişlik: Minimum 140 derinlik: Minimum 70 yükseklik: Minimum 70.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • xDrive yerine hawk Gaming chair tercih edilebilir.
  • 1000 TL bütçe ile daha iyi kulaklık bulunabilir çünkü C2 artık eskidi.
  • Bir oyuncunun hoparlör ihtiyacı pek olmuyor (bence)
  • Gamepad olarak o paraya PS4 kolu tercih edilebilir.
  • Klavye olarak daha bilindik markalar tercih etmeye çalışın.

• xDrive yerine hawk Gaming chair tercih edilebilir.
  • 1000 TL bütçe ile daha iyi kulaklık bulunabilir çünkü C2 artık eskidi.
  • Bir oyuncunun hoparlör ihtiyacı pek olmuyor (bence)
  • Gamepad olarak o paraya PS4 kolu tercih edilebilir.
  • Klavye olarak daha bilindik markalar tercih etmeye çalışın.

Link verebilirsen çok daha iyi olur teşekkürler.

DeathAdder V2 varken, Mamba Elite ve DeathAdder Elite alınmaz, sensörleri ve Switch'leri daha eski. Ses kasma için Blackshark V2 tercih ederseniz daha iyi olur, THX spatial Audio kullanıyor.
7.1'den daha iyi çevresel ses deneyimi sunar.

Arkadaşlar selamünaleyküm yakın zamanda Allah izin verirse PC alacağım. Bu yüzden ekipman da almak lazım gerek CS:GO, Valorant, PUBG, LoL ve DotA2 gibi oyunlar oynacağım önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Mouse: Bütçem 500 TL claw tutuş şeklim var. Elimde biraz büyük. Speed mouse pad için kullanacağım. Aklımdaki: Razer Deathadder V2 RAZER Mamba Elite Razer Deathadder Elite Logitech G G102

Klavye: Bütçem 600 TL NumLock tuşları olursa daha iyi olur ama fark etmez. Mekanik olsun. Ayrıca bilek desteği de tercihimdir. Switch fark etmez. Aklımdaki: Redragon Vara K551 RGB Redragon Kumara K552

Kulaklık: Bütçem 1000 TL 7.1 olsun. İyi ses kasayım yeter. HyperX marka tercihimdir. Aklımdaki: HyperX Cloud II

Mouse pad: Bütçem 250 TL Speed mouse pad istiyorum. SteelSeries marka tercihimdir. Aklımdaki: HyperX Fury S Speed Large

Gamepad: Bütçem 400 TL aklımdaki: Monster Pusat
Pro Bluetooth

Oyuncu koltuğu: Bütçem 2000 TL xDrive markası tercihimdir. Yaş: 16 boy: 174 kilo: 59 aklımdaki: Xdrive 1453 Rampage KL-R56

Masa: Bütçem 800 TL oyuncu masası olmasın internetten düz masa bakınız lütfen. Ölçüler: Genişlik: Minimum 140 derinlik: Minimum 70 yükseklik: Minimum 70.

Öncelikle o monitör bende daha önce araştırmıştım hayalet ekran sorunu olduğu biliniyor o monitörden uzak durmanızı öneririm o monitör hakkında bir sürü şikayet var zaten gurupta benim 144 Hz monitör önerim MSI Optix G241 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe budur
Mouse tercihiniz biz ne desek sıkıntı olur en iyi siz bilirsiniz bence o konuda bir şey demiyorum ama seçtiğiniz mouse gayet iyi
Klavye olarak ben genelde SteelSeries öneriyorum bütçenizi 50 TL daha arttırabilirseniz SteelSeries Apex 3 IP32 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kulaklık gene kullananların memnun kaldığı bildiğim ve deneme fırsatımında olduğu Corsair'in
Bu modelini önerebilirim kulak pedleri olsun ses kalitesi olsun beni gerçekten tatmin etmişiti
Mouse pad tercihinizde gayet iyi bence.
Gamepad fiyat olarak iyi görünüyor daha önce kullanmadım.
Hoparlör bütçeye göre iyi denebilir.
Oyuncu direksiyonunu 2.nci elde temiz bir Logitech bulursanız sizi daha çok tatmin edecektir.
Oyuncu koltuğu güzel xDrive üretiyor genelde zaten.
Masa hakkında pek bir bilgim yok :)

Böyle bir set daha iyi olur, diğer ekipmanlar hakkında bir şey diyemeceğim.

Gamepad: Bütçem 400 TL aklımdaki: Monster Pusat Pro Bluetooth

Mouse olarak: Deathadder V2

Monitör için not: Hayalet ekran sorunu var bu yüzden bu modeli satın almanızı önermem.

Mouse pas olarak: HyperX Fury S Pro (Fury S Speed’den daha “speed” bir yüzeye sahiptir.)

Kulaklık olarak: Blackshark V2 USB

Koltuk olarak: Hawk Gaming Chair

Klavye olarak: Redragon Kumara K552
Öneririm. Geri kalanlar hakkında bir bilgim bulunmamakta maalesef.

Geri
Yukarı