Full HD Monitör Önerisi

yarkan88

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Bu gece indirimler güzel olursa aklımda olan 2 tane Full HD monitörden bir tanesini almayı planlıyorum.

Aslında tercihim 2K olanlardandı fakat Full HD sanırım hala en çok kullanılan.

Alienware: Dell AW2518H Alienware 24.5" 240Hz 1ms G-SYNC Fiyatı
Asus: Asus ROG SWIFT PG258Q 24.5” 1ms (HDMI+Display) Full HD Fiyatı

Sizce hangisini almak daha iyi? Hangisi daha iyi monitör?

Not: Ekran kartim 1080 Ti
Bence bu ekran kartıyla 2k 144hz bir monitöre yönelmeniz daha iyi olur. Çok daha iyi bir deneyim olur sizin için.FHD'de biraz yazık etmiş olursun bu ekran kartını *bence*

Bence bu ekran kartıyla 2k 144hz bir monitöre yönelmeniz daha iyi olur. Çok daha iyi bir deneyim olur sizin için.FHD'de biraz yazık etmiş olursun bu ekran kartını *bence*

Aslinda niyetim 2K, 27'' ve 144HZ lik bir monitordu. Fakat oyun oynamak icin ben monitor aliyorum. Genelde butun oyun monitorleri Full HD. 27'' bana cok buyuk. 24'' olup, g-sync li olan 2K monitor pek yok hatta bildigim kadariyla tek 1 tane var o da Dell'in yerden yere vurulan bir modeli. Butun profesyonel ve yayinci olarak oyun oynayanlar Full HD ve 24'' monitor kullaniyorlar. Yazmis oldugum Alienware monitor Ninja'nin kullandigi monitor. Ozellik olarak tam aradigim. Yuksek tazeleme hizi, istedigim boyut, G-sync..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı