FULL HD Uydu Alıcısı Önerisi

Sencer93

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Full HD, kanalları hızlı geçen ve iyi olan bir ürün istiyorum ancak limitim 80-90 TL'yi geçmezse güzel olur. Belki çoğunuz o fiyata güzel bir şey bulamazsın bulsan da güzel olmaz diyecek ama yine de önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Not: Amstrad 19700 ürününü aldım geçenlerde ve benim için oldukça kötüydü. Kumandası, kanal geçiş hızı ve özellikle de görüntü kalitesi gerçekten kötüydü.

Hiremco Zapper HD kullanıyorum hocam memnunum.
Hiremco Zapper HD Plus: 140 TL - Özellikler olarak iyi görünüyor ancak 140 TL. Onun alt modelleri var.
Hiremco Zapper HD 2 Full Hd Uydu Alıcısı: 70 TL civarında.
Hiremco Mini HD Uydu Alıcısı: 60 TL.

Hiremco Zapper HD Plus mı yoksa Hiremco Zapper HD 2 mi kullanıyorsun?
Bunlardan Plus harici birisini almamı önerir misin veya biss özellikleri olup kanal hızı ortalama seviyede olan başka bir uydu alıcısı var mı aklında?

Hiremco Zapper HD olarak aldım hocam ama HD 2 diye görünüyor herhale artık. Biss özelliği var ama hiç kullanmadım. Kanal geçişleri gayet hızlı. USB hızıda iyi genel olarak tavsiye ederim ama yinede araştır bence biss özelliği hakkında tam bilgim yok.

Hiremco Zapper HD olarak aldım hocam ama HD 2 diye görünüyor herhale artık. Biss özelliği var ama hiç kullanmadım. Kanal geçişleri gayet hızlı. USB hızıda iyi genel olarak tavsiye ederim ama yinede araştır bence biss özelliği hakkında tam bilgim yok.

Hiremco Zapper hakkında gördüğüm birkaç olumsuz yorumlardan bazıları şunlar;
1- Kumandası çok kötü, çok zor basılıyor diyorlar.
2- Favori kanal listesi düzenleyemiyomuşuz. Üründe gelen ne ise oymuş.
3- Uydu alıcısı eğer tam karşınızda ise kumanda anca görüyormuş yoksa diğer türlü görmüyormuş.
Bunlar doğru mu?

Hiremco Zapper hakkında gördüğüm birkaç olumsuz yorumlardan bazıları şunlar;
1- Kumandası çok kötü, çok zor basılıyor diyorlar.
2- Favori kanal listesi düzenleyemiyomuşuz. Üründe gelen ne ise oymuş.
3- Uydu alıcısı eğer tam karşınızda ise kumanda anca görüyormuş yoksa diğer türlü görmüyormuş.
Bunlar doğru mu?
Doğrudur hocam ama beni etkilemiyor fazla. Zaten tüplü televizyonda kullanıyorum cihazı odada duruyor. 65 TL'ye almıştım fakat 65 TL'ye alınabilecek en iyi uydu cihazı diye düşünüyorum.

Doğrudur hocam ama beni etkilemiyor fazla. Zaten tüplü televizyonda kullanıyorum cihazı odada duruyor. 65 TL'ye almıştım fakat 65 TL'ye alınabilecek en iyi uydu cihazı diye düşünüyorum.
Her şeye tamam ancak ben favori kanallara alışık biriyim öyle olması caydırdı açıkçası. 80. TL civarında biss özellikli başka uydu alıcısı aramalıyım o zaman.

Uzun araştırmalar sonucu Biss özellikleri de olan bir uydu alıcısı isteyerekten 100 TL geçmeyen bir uydu alıcısı aramaktayım ve yalnızca 2 ürün arasında kaldım. 2 ürün hakkında bilgilere biraz baktım Neta için %70 olumlu %30 olumsuz yorum varken Megasat ile ilgili çok bir yorum yok, yalnızca Youtube'da kanal geçişleriyle ilgili bir video var ve kanal geçişleride tatmin edici. Sizce hangisini alsam öneriniz var mı? Yarın almayı düşünüyorum ki aynı gün kargo yapılsın.

1-http://www.hepsiburada.com/neta-mini-hd340-iptv-usb-pvr-full-hd-uydu-alicisi-p-EVNETAMINIHD340

2-http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/megasat-dragon-full-hd-mini-uydu-alicisi-tkgs-bi-230377488

100 TL altında bu iki üründen daha iyi olduğunu düşündüğünüz bir ürün varsa araştırmak isterim.

Bunun yanına bir de Nextstar Ye-5000 Hd Cx Plus vardı onu da eklemeyi unutmuşum.
Next Nextstar Ye-5000 Hd Cx Plus Uydu Alıcısı - n11.com

Bu da 97 TL. Nextstar hakkında da güzel yorumlar var hangisini alsam diye dün yazmıştım Nextstar'ı satın aldım ve 5 Ağustos'da ürün elimde olacak. Ürünle ilgili görüşümü biraz incelemeden sonra yazarım. Beğenmezsem de iade edip diğer 2 üründen birisini alırım.

Her şeye tamam ancak ben favori kanallara alışık biriyim öyle olması caydırdı açıkçası. 80. TL civarında biss özellikli başka uydu alıcısı aramalıyım o zaman.

Uzun araştırmalar sonucu Biss özellikleri de olan bir uydu alıcısı isteyerekten 100 TL geçmeyen bir uydu alıcısı aramaktayım ve yalnızca 2 ürün arasında kaldım. 2 ürün hakkında bilgilere biraz baktım Neta için %70 olumlu %30 olumsuz yorum varken Megasat ile ilgili çok bir yorum yok, yalnızca Youtube'da kanal geçişleriyle ilgili bir video var ve kanal geçişleride tatmin edici. Sizce hangisini alsam öneriniz var mı? Yarın almayı düşünüyorum ki aynı gün kargo yapılsın.

1-http://www.hepsiburada.com/neta-mini-hd340-iptv-usb-pvr-full-hd-uydu-alicisi-p-EVNETAMINIHD340

2-http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/megasat-dragon-full-hd-mini-uydu-alicisi-tkgs-bi-230377488

100 TL altında bu iki üründen daha iyi olduğunu düşündüğünüz bir ürün varsa araştırmak isterim.

Bunun yanına bir de Nextstar Ye-5000 Hd Cx Plus vardı onu da eklemeyi unutmuşum.
Next Nextstar Ye-5000 Hd Cx Plus Uydu Alıcısı - n11.com

Bu da 97 TL. Nextstar hakkında da güzel yorumlar var hangisini alsam diye dün yazmıştım Nextstar'ı satın aldım ve 5 Ağustos'da ürün elimde olacak. Ürünle ilgili görüşümü biraz incelemeden sonra yazarım. Beğenmezsem de iade edip diğer 2 üründen birisini alırım.
Ben Hiremco almadan önce Next Nextstar modelini alacaktım fakat bütçem yetmediği için alamadım. Next Nextstar öneririm hocam en azından diğer attıklarınıza göre daha iyi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı