Satılık Full Note4 Hatasız VIP Garantili

canpinar

Kilopat
Yer
Kadiköy
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Müh.
Arkadaşlar merhaba,

18.10.2014 Tarihinde Gold Bilgisayardan VIP Protect paketi ile birlikte satın aldıgım Note4 'ümü satıyorum.

Cihaz genelı hakkında bilgiler,

Resimlerden 'de anlaşılacagı üzere cihazımda en ufak bir hata yoktur, ilk günki gibi halen duruyor. Aldıgım günden beri kırılmaz ekran koruyucu ile ön ekranı, silikon kılıf ile çerçevesi ve arka kapagını korudum. Cihazın çerçevesinde bulunan parlak metal kısımda dahii çizik yoktur.

Yazılım hakkında bilgiler,

Root veya rom yükleme işlemi yapılmadı, (bu işleri zaman kaybı olarak görüyorum hiç ugraşmadım) üzerinde ilk aldıgım orjinal samsung rom yüklü, Şuanda OTA 'dan aldıgım güncel Türkiye Lolipop 5.0.1 sürümü mevcut.

Kulaklık hakkında bilgi,

Cihazın içinden çıkan kulaklıgı kullandım ancak kulaklıgın yedek aparatları açılmamış şekilde duruyor, istenildigi takdirde kulaklıgı verebilirim ancak hijyen açısından dogru bulmuyorum (satın alacak arkadaşa bırakıyorum tercihi)

Cihaz garanti bilgisi,

Normal Samsung Türkiye garantisi 24 ay biliyorsunuz halen devam ediyor bunun haricinde özel olarak yaptırdıgım 260TL degerine VIP kaskosu ve tabiki normal 24 aylık Samsung Türkiye garantisi devam ediyor.

Satmamın sebebi ise bir üst modele geçecegim içindir.

Fazla söze gerek yok resimlerden 'de anlaşılacagı üzere cihaz hatasız, Full kutulu eksiksiz şekilde teslim edecegim.

Satış esnasında,

Istanbul içi elden teslim, Istanbul dışı önce havale daha sonrasında kargo şeklinde ilerleyecegim. (Istanbul dışı bir satın alım durumunda Kargo bana ait)
Özel Mesajlarınız ve maillerinizi görememe ihtimaline karşın iletişim bilgilerim;

TEL > 0539 652 00 06
İş TEL > 0212 339 30 24
E-Mail > [email protected]
E-Mail 2 > [email protected]

FIYAT : 1,700 TL
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg