Full oyun oynadım LGS 1 ayda başarılı olur muyum?

Yalnız bir çelişki var. LGS'ye madem hiç çalışmadınız. Bu notların hali ne peki? Okul notları da bu kadar kötü olması gerçekten kuşkulandırdı beni.
Belli ki konu eksiği de var o yüzden bu kadar düşük notlar. Temel baya zayıf kalmış.

Gerçekçi olmanız lazım. Derslere zaten sıkı fıkı olan bir eleman değilsin. Bunca zaman da zaten hiçbir icraatın olmamış. Allah sonumu hayır etsin diyerek gireceksin. Yine de 1 ay belli miktarda puanını yükseltmene fayda sağlar. Bırak sosyali mosyali git derse otur şimdi.

Hulk gerçek mi?
1 ay çalışma önemli değil. Önemli olan verimli çalışma. İyi çalışırsan çok iyi bir yere gidebilirsin.

Belli ki konu eksiği de var o yüzden bu kadar düşük notlar. Temel bayağı zayıf kalmış.

Adam başta hiç çalışmamış. Şimdi imkanlarını da bilmiyoruz tabii. Ama yaptığı da resmen pişkinlik. Ful oyun oynamış. Son pişmanlık fayda da vermez onu da söyleyeyim.

Adam başta hiç çalışmamış. Şimdi imkanlarını da bilmiyoruz tabi. Ama yaptığı da resmen pişkinlik.
Bilemedim şimdi. Şu ana kadar konuların bitmesi gerekirdi normalde. Ben mesela konularımı bitirdim deneme çözüyorum şu an.

Hocam biriside demiyor'ki yarın öbür gün hulk çıksa "ne yapacağım?"

@jisoolover46 profil fotoğrafın çok tatlı Jennie değil mi o? O benim biasım.

Hiç temelim olmadan son 20 gün kala çalışmıştım 240 puan aldım.

1 ay boyunca çalışın deneyin. Olmaz ise lise de telafi eder orada yükselirsiniz. Bizzat kendim yaşadığım için söylüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…