Çözüldü Fullprogramlarindir.com güvenilir midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Korsan içeriğe destek verilmiyor diye biliyorum ancak siteyi bilmiyorum ama o oyun kendi başına çok sorunlu bir oyun korsanı ne kadar sorunlu olur bilemedim. Steam fiyatı 20 TL civarında olmalı orijinal almanızı tavsiye ederim.
Korsan içeriğe destek verilmiyor diye biliyorum ancak siteyi bilmiyorum ama o oyun kendi başına çok sorunlu bir oyun korsanı ne kadar sorunlu olur bilemedim. Steam fiyatı 20 TL civarında olmalı orijinal almanızı tavsiye ederim.

Çözüm
Fullprogramlarindir.com adı bile güven veriyor(!) Sakın bir şey indirme o siteden sıkıntı çıkabilir.

Hayatında görebileceğin en düzgün sitedir orası, diğerleri gibi para için virüs koyacak tiplerden değil.

Gerçek gruplardan topluyor korsan programları ayrıca ücretli bir programın kendi ücretsiz kampanyalarını paylaşan biridir Menzil.

Fullprogramlarindir.com adı bile güven veriyor(!) Sakın bir şey indirme o siteden sıkıntı çıkabilir.
Ya aynen. Say bakalım tüm kullandığın orijinal programları. Gören de Windows 10 için 100 Dolar civarı orijinal key kullanıyor sanacak.

Saglamindir güvenli diyen arkadaşları anlamıyorum adamların sitesinde tek reklam bile yok düz link veriyorlar kısaltma bile kullanmıyorlar bu adamlar neden hayrına domain parası falan veriyor ki?

Site gelirini turbobit satışlarından sağlıyor. Genelde 3 link sunuluyor program başına ve 2 link ücretli link, diğeri ise hiç parası olmayan gardaşlarımız için Google, Yandex gibi sınırlamasız link.

Yeni konular

Geri
Yukarı