Fuma 2 vs Ninja 5 vs Mugen 5

@BerkayZ87

Ses olarak diğerlerine göre daha açık ara daha iyi performans sunuyor. Isı durumu açısından da kötü bir durum sergilemiyor. İncelemelere baktım. Gayet yerinde değerler. Görüntüsünü de daha estetik buldum.
Hocam link unuttunuz galiba.

Bu arkadaş da yetkili bir abimizdir.

İncelemelerine bakabilirsiniz. Fanları da sessizdir, soğutma performansı da mükemmeldir.
Fuma 2'ye göre iyi midir? SE207 ile ilgili pek video bulamadım, bulduklarımda da düşündüğüm soğutucuların kıyaslaması yok. Bir de satıcısının desteği nasıl bilmiyorum. QP veya İnventus'tan alacağım Fuma 2'yi.
@BerkayZ87

Aa pardon. Sizde buldunuz sandım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet, ben de bu videoyu izledim.

7 bakır ısı borulu 3 kuleli bir canavar. Ben öneririyorsam hiç kötü olur mu?

1610817879915.png

Sizce hangisi? Bu üçü dışında öneri istemiyorum, üçü de sistemime sığıyor.

Hocam tam aynı konuyu sormuşsunuz. Çünkü ben de bu üçü arasındayım, ben de cpu soğutucu arayışındayım. Bayağı araştırma yaptım ve fuma 2'nin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ninja 5 de fena olmasa da ramleri engelliyor, tasarımı gereği biraz kaba. Ama fuma 2 arka tarafa meyilli asimetrik tasarımı, ön tarafındaki slim model ince fan ile ram bölümünü kesinlikle kapatmıyor. Ayrıca öndeki slim ince fan ile ortadaki fan, ters bir şekilde dönüyor bu da hava akımını %15 gibi güçlendiriyormuş, kendi sitesinde bir yerde yazıyordu. Bu sebeplerden ki sıvı soğutmalar ile yarışıyor. Ben fuma 2 düşünüyorum, kendim o modeli alacağım. Açtığım "QP bilişim güvenilir mi?" konusu onun içindi 😅 Orada uygun fiyata buldum.

1608413045069.png
1608413025905.png
1608413014089.png

Geri
Yukarı