Funko Pop alınır mı?

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben Funko Pop almak istiyorum. Koleksiyon yapmak için size de bir sorum olacak. Sizce bu oyuncak serisi alınmaya değer mi? Fiyatları biraz tuzlu ama ayda 2-3 tane alıp koleksiyon yapmak istiyorum. Aranızda bu oyuncağa sahip olanlar var mı? Varsa da kaliteli mi malzemesi, değer mi, güzel mi, alınır mı? Ha bir de TikTok'ta gördüm, oyuncağın kafasını açınca her karakterden farklı bir şey çıkıyormuş. Bu gerçek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel ürünleri var, ürünün kafasını açınca koleksiyon olmasının anlamı kalmaz ki? yani pahalı bence o parayı daha mantıklı harcayabilirsin aslında, kendi şahsi görüşüm.

@fortBoys Ben yapıyorum ama 90 liralık şey Türkiye'de 200 - 300 liraya geliyor o yüzden yapması zor. Basit diyenler kıskançlığından o şekilde diyorlar belkide..
IMG_20210527_231604.jpg
IMG_20211003_013211.jpg
IMG_20210810_232906.jpg
IMG_20210620_002739.jpg

Selam arkadaşlar, ben Funko Pop almak istiyorum. Koleksiyon yapmak için size de bir sorum olacak. Sizce bu oyuncak serisi alınmaya değer mi? Fiyatları biraz tuzlu ama ayda 2-3 tane alıp koleksiyon yapmak istiyorum. Aranızda bu oyuncağa sahip olanlar var mı? Varsa da kaliteli mi malzemesi, değer mi, güzel mi, alınır mı? Ha bir de TikTok'ta gördüm, oyuncağın kafasını açınca her karakterden farklı bir şey çıkıyormuş. Bu gerçek mi?
Hocam koleksiyon yaptınız mı?

Konuyu açtığımda bu kadar pahalı değildi. Direk 5 tane almıştım. Ama bir anlık hevesmiş. Süs olarak çok güzel duruyor. Ama daha alır mıyım sanmıyorum.
Maalesef şu anda çok pahalı hocam bende 13 tane figürü 3200 lira gibi bir fiyata aldım çok pahalı mı bilmiyorum içlerinden bazıları exclusive figürler.

Geri
Yukarı