"funnypantspiant.blogspot.com" sitesine ne oldu?

Kerem55555

Centipat
Daha fazla  
Bir zamanlar herkese önerdiğim ve kardeşimle kurduğumuz sayfa açılmıyor. Bu sayfa çok eskidir ve çoğu sayfası gitmiş web archive kaydetmemiş bulamadık. Asıl soru bu değil, bu web sayfasına ne yaşandı? Domainler ve sayfa kaynakları farklı ben bu siteyi çoğu insana önerdim çoğu forumda ve hep faydalı sonuçlar verdi ama son 1-2 gündür bu sayfaya ulaşılamıyor. Teknik arza gibi bir şey oldu. Bu sorunu nasıl çözeriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ulaşılıyor.
Ona bir şey demedim hocam, sayfalar silinmiş veya çoğu internetin derin ve yosunlu yerlerindeki fotoğraflarda var ve bunları bulamıyorum, hepsi karışık sayfalarda boğuluyor, hiç birine ulaşılmıyor web sayfası güvende ama sayfanın çoğu yerleri kendiliğinden silinmiş, yada sayfa kaynağında bir sıkıntı var, çok uzun zamandır web sayfası yapıyorum böyle bir şeyle ilk defa karşılaştım hocam.

Ona bir şey demedim hocam, sayfalar silinmiş veya çoğu internetin derin ve yosunlu yerlerindeki fotoğraflarda var ve bunları bulamıyorum, hepsi karışık sayfalarda boğuluyor, hiç birine ulaşılmıyor web sayfası güvende ama sayfanın çoğu yerleri kendiliğinden silinmiş, yada sayfa kaynağında bir sıkıntı var, çok uzun zamandır web sayfası yapıyorum böyle bir şeyle ilk defa karşılaştım hocam.
Gerçekten fikrim yok.

Blogspot sitesiyse hangi google hesabına kayıtlıysa oradan giriş yapamıyor musun?
hocam sağ olun ama ben sorunu çözdüm, web archive kayıtlı değilmiş ama ben zaten anlatmıştım bir forumda şu ana kadar 156. web sitem olduğundan web sitelerimde sayfaların her zaman sayfa kaynaklarını kullanırım, bunuda yeni konu açarak yapacağım neyse hocam sağ olun.

Blogspot sitesiyse hangi google hesabına kayıtlıysa oradan giriş yapamıyor musun?
Hocam ben giriş yapabiliyorum ama sayfalar kayıp ortalarda yoktu, şimdi tesadüfen 2006 senesinde açtığım farklı outlook ve gmail hesaplarından yola çıkarak bir kaç domain buldum hepsi bana kayıtllı olduğunu görünce mutlu oldum, ulaşma e-maili hotmail adresiydi ve zaten o e-mail fosilleşmiş internetin unutulmuş raflarında kalmış bir e-mail.

Geri
Yukarı