FUPS güvenilir mi?

Daha fazla  
Merhaba. Şu sıralar bayağı bir ön ödemeli kart kullandım. İninal rezilliğinden sonra Tosla mı Papara mı derken Papara sipariş verdim. O gelene kadar Tosla kullanıyorum ama Tosla'nın limit olayı beni çok mutsuz etti. 50k limit var. Bir de FUPS'u araştırdım, 500k limiti varmış. Açtım bir hesap ama premiuma geçmek için Papara gibi kimlik fotosu falan istiyor. Tamam Papara bayağıdır piyasada ona güvenip verdim kimlik fotomu ama FUPS güvenilir midir bilmiyorum. Türkiye Cumhuriyeti merkez bankası tarafından onaylanmış olsa da yine de buraya bir sorayım dedim. Sizce FUPS'a bilgilerimi verirken güvenebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Şu sıralar bayağı bir ön ödemeli kart kullandım. İninal rezilliğinden sonra Tosla mı Papara mı derken Papara sipariş verdim. O gelene kadar Tosla kullanıyorum ama Tosla'nın limit olayı beni çok mutsuz etti. 50k limit var. Bir de FUPS'u araştırdım, 500k limiti varmış. Açtım bir hesap ama premiuma geçmek için Papara gibi kimlik fotosu falan istiyor. Tamam Papara bayağıdır piyasada ona güvenip verdim kimlik fotomu ama FUPS güvenilir midir bilmiyorum. Türkiye Cumhuriyeti merkez bankası tarafından onaylanmış olsa da yine de buraya bir sorayım dedim. Sizce FUPS'a bilgilerimi verirken güvenebilir miyim?

Ben Tosla kullanıyorum memnunum kardeşimde FUPS var şu an bir sorun yok

Merhaba. Şu sıralar bayağı bir ön ödemeli kart kullandım. İninal rezilliğinden sonra Tosla mı Papara mı derken Papara sipariş verdim. O gelene kadar Tosla kullanıyorum ama Tosla'nın limit olayı beni çok mutsuz etti. 50k limit var. Bir de FUPS'u araştırdım, 500k limiti varmış. Açtım bir hesap ama premiuma geçmek için Papara gibi kimlik fotosu falan istiyor. Tamam Papara bayağıdır piyasada ona güvenip verdim kimlik fotomu ama FUPS güvenilir midir bilmiyorum. Türkiye cumhuriyeti merkez bankası tarafından onaylanmış olsa da yine de buraya bir sorayım dedim. Sizce FUPS'a bilgilerimi verirken güvenebilir miyim?

FUPS bence güvenilir ama Tosla da kullansan daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı