FUPS Papara ile doğrulama

omereladli01

Picopat
Merhaba. Ben 15 yaşındayım ve yeni FUPS hesabı açtım. Birikim yapmak için limitlerimi yükseltmek istiyordum.
Ama son aşama banka kartı ile doğrulamaya gelmiştim Papara Card ile para yüklesem hesabım doğrulanır mı acaba? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben 15 yaşındayım ve yeni FUPS hesabı açtım. Birikim yapmak için limitlerimi yükseltmek istiyordum.
Ama son aşama banka kartı ile doğrulamaya gelmiştim Papara Card ile para yüklesem hesabım doğrulanır mı acaba? Teşekkürler.
Hayır, onaylanmaz. Papara ön ödemeli bir bankadır, Papara'dan atarsanız doğrulanmayacaktır paranız tekrar size dönecektir. Bir banka hesabı açmanız gerek, örneğin İş Bankası - İlk İmza banka hesabı gibi.

Velinizle istediğiniz bankanın şubesine gidip hesap açtırabilirsiniz.
Burada bir yanlışlık var. Velinizle istediğiniz bankanın şubesine gidip, hesap açabilirsiniz ama şubeler ara sıra bahane uydurabiliyor. Bu çocuk 18 yaş altı, bundan dolayı hesap açtırılamaz diye bahane uydurabiliyorlar. Garanti, Akbank, İş Bankası 3 bankaya gittim 3'ü de salak salak bahanede bulundular. "Sizin çocuğunuz çok küçük 18 yaş altı banka hesabı açtıramaz, tehlikeli çalıntı kredi kartları olayına girişebilir." Saçma salak sizi yönlendiriyorlar, sonrasında İş Bankasının bir tane şubesini buldum ve sonrasında açtılar. Yani bazı şubeler sizi saçma salak yönlendirebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı