Furia (holo) Paris 2023 satılmalı mı?

EfeOzcann

Decipat
Yer
Bornova
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Su anda fiyati 330 lira. Acaba satip ucuncu bir hesap acip onda da Prime ile drop ve operasyon kasilir mi veya bekletilip fiyati artar mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok yatirim yapacagim ve sattim artik cunku kapsuller illa 2X olacak fakat o skin 2X olma ihtimali var fakat cok dusuk.

Yatırım 300 500 ile olmaz hocam kafanızı yormayın. Sağdan soldan gördüğünüz YouTube kanallarının en az 50 k civarı yatırımı var, o yüzden o şekilde yorum yapıyorlar.

Artı olarak CS2 çıkınca büyük bir hype olacak ve o gün içinde fiyatlar uçacak, sonrasında düşecek yani size tavsiyem şu anda satmamanız, CS2 çıktığı zaman satmanız.

CS2 çıktıktan sonra birkaç hafta içinde fiyatlar düşecek fakat sonrasını bilemiyorum.

Satip hepsiyle efsaneler cikartmasi aldim.

Efsaneler çıkartma kapsülü mü? O da olur. Tek parça eşyadansa birkaç parçaya bölmek daha mantıklı. İndirim döneminden sonra kapsüller tamamen sınırlı sayıda kalacak, bir süre sonra yükselişe geçer.

Efsaneler çıkartma kapsülü mü? O da mantıklı. Tek parça eşyadansa birkaç parçaya bölmek daha mantıklı. İndirim döneminden sonra kapsüller tamamen sınırlı sayıda kalacak, bir süre sonra yükselişe geçer.

Yani en pahali esya bunda oldugu icin boyle bir tercih yaptim zaten bayağı kara gectim ilk actigimda kirmizi bir sticker 4 veya 5'te furia yani 500 liralik bir kar yaptim her turlu ondan onemli degil diye dusundum hepsini tek seye bastim.

Yani en pahali esya bunda oldugu icin boyle bir tercih yaptim zaten bayağı kara gectim ilk actigimda kirmizi bir sticker 4 veya 5'te furia yani 500 liralik bir kar yaptim her turlu ondan onemli degil diye dusundum hepsini tek seye bastim.

Daha şansınızı zorlamadan kapsülleri açmadan bekletin derim.

Bu arada en pahalı takım çıkartması MOUZ holo, mücadeleciler çıkartma kapsülünde. Ama içindeki çıkartmanın değerine göre kapsül almanıza gerek yok, her türlü yükseliyorlar kapsüller.

Geri
Yukarı