FurMark testi yaparken PC kapandı

gokhanalicimen

Centipat
Daha fazla  
Az önce bir FurMark testi yapayım dedim yeni ekran kartı almıştım, teste başladım MSAA falan kapalı 1080P, 1 dakika geçmeden PC res attı ve şu hatayı verdi.
Anti-surge Support'u kapatmayı düşündüm sonra zararlıdır dedim kapatmadım, zararı olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Resim temsilidir.

Dosya Ekleri

• IMG_0206.jpg
    IMG_0206.jpg
    390,2 KB · Görüntüleme: 379
Sapphire kartlarda tam yükte yeterince güç alamazsa yada dengesiz voltaj alırsa bu sorunu yapar.
-Olay görüntülecisinden yönetim olaylarına girip "Önemli" olarak belirtir kapanış saatinde onu atarsan birde kart üzerinde bios switch var onu sol tarafa çekip tekrar test yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sapphire kartlarda tam yükte yeterince güç alamazsa ya da dengesiz voltaj alırsa bu sorunu yapar.
-Olay görüntülecisinden yönetim olaylarına girip "önemli" olarak belirtir kapanış saatinde onu atarsan bir de kart üzerinde BIOS Switch var onu sol tarafa çekip tekrar test yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

BIOS Switch Gaming modda yani PC modunda değil.

Sapphire kartlarda tam yükte yeterince güç alamazsa yada dengesiz voltaj alırsa bu sorunu yapar.
-Olay görüntülecisinden yönetim olaylarına girip "Önemli" olarak belirtir kapanış saatinde onu atarsan birde kart üzerinde bios switch var onu sol tarafa çekip tekrar test yapabilirsin.

Sistem düzgün kapatılmadan yeniden başlatılmış. Bu hatanın nedeni sistemin yanıt vermeyi durdurması, kilitlenmesi veya beklenmeyen bir şekilde güç kaybına uğramış olması olabilir.
PC moda geçir kapanmaz çok fazla yüke bindirme kartı Power alana kadar idare eder.

Şimdiye kadar bir kapanma yaşamadım bu teste soktugumda kapanma yaşadım.

Geri
Yukarı