Çözüldü FurMark testinde RX 570 ekran kartı RX 480 olarak gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aspectx1

Decapat
Daha fazla  
FurMark testinde RX 570 kartımı RX 480 kart olarak gösteriyor neden acaba bilgisi olan yardım edebilir mi? Bir de bana bu FPS değeri düşük geldi ilk bilgisayarı aldığımda da FurMark yaptım o zaman böyle bir sorun yoktu ve FPS 86'dan aşağıya düşmemişti hep 86-87 oluyordu. (kartım 2. el değildir 2020 yılında almıştım ama diğer parçaları alamadığım için uzun süre kullanamadım bilgisayarım henüz 5 aydır kullanıyorum.)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    121,9 KB · Görüntüleme: 94
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    36,3 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleyen: Moderatör:
FurMark testinde RX 570 kartımı RX 480 kart olarak gösteriyor neden acaba bilgisi olan yardım edebilir mi? Bir de bana bu FPS değeri düşük geldi ilk bilgisayarı aldığımda da FurMark yaptım o zaman böyle bir sorun yoktu ve FPS 86'dan aşağıya düşmemişti hep 86-87 oluyordu. (kartım 2. el değildir 2020 yılında almıştım ama diğer parçaları alamadığım için uzun süre kullanamadım bilgisayarım henüz 5 aydır kullanıyorum.)
GPU-Z'den kontrol edin. Sanırım kazıklanmışsınız.

Çözüldü: RX 570, RX 470 olarak görünüyor | Technopat Sosyal

Geri
Yukarı