Çözüldü FurMark testinden sonra oyun oynamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KrafteR boii

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1 saat FurMark testi yaptım, resim isteyen olursa atabilirim. Sıcaklık gayet güzeldi ve ben 1920x1080 test yaptım, MSAA X4 iyiydi. Oyuna girsem bir şey olur mu bu testten sonra?

Fotoğrafım var fakat 4MB'dan yüksek olduğundan paylaştırmıyor. Test anında çekmiştim.
Test sıcaklığını değil, boşta sıcaklığı lazım. Test sıcaklığının da kaç derece olduğunu söylemen yeterli. (Min-maks.)

Test sıcaklığını değil, boşta sıcaklığı lazım. Test sıcaklığının da kaç derece olduğunu söylemen yeterli. (min-maksimum)

Test sıcaklığım 63'ü geçmedi boştakini şimdi atıyorum buraya.

1614194313591.png

Şimdi çektim bu fotoğrafı daha demin yeniden başlatmıştım. O zamanda boşta 38 falandı galiba.

Test sıcaklığım 63'ü geçmedi boştakini şimdi atıyorum buraya.

Eki Görüntüle 894747

Şimdi çektim bu fotoğrafı daha demin yeniden başlatmıştım. O zamanda boşta 38 falandı galiba.
Test sıcaklığı çok iyi. HWInfo istememin sebebi var anlayacağın üzere. :) MSI Afterburner fazla gösteriyor sıcaklığı.

Çözüm
Gerek yok. Kartı çok zorlamak istiyorsan Superposition Benchmark kullanabilirsin.

Gerek yok. Kartı çok zorlamak istiyorsan superposition benchmark kullanabilirsin.

Anladım hocam. Peki FurMark da 1 saat yaptım bir sıkıntı olmadı gerek yok bence hocam. Sıkıntısız çalıştığını anlayabilir miyim bu 1 saatlik testten hocam.

Ekranda bozulma veya flickering dediğimiz problemden yoksa sorun yoktur. Dediğim testi de yapabilirsin emin olmak için. Furmark çipe çok yüklenmiyor, RAM'e yükleniyor genel olarak. Bunu niye sorun ettiğini de anlamadım ayrıca. Furmark'ta sorun çıkmadıysa oyunda da olmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı