FurMark'ta 15 dakikada 68 derece olan ekran kartı alınır mı?

Berat.xx56

Centipat
Arkadaşlar RX 6600 XT Nitro 2.el alacağım 4500'e.
Sizce uygun mudur?
İlan sahibi. FurMark'ta 15 dk 68 derece çalışıyor evime gelip kartı test edebilirsiniz dedi. Bende hiç anlamam etmem gidince bu testi nereden yapabiliriz.

68 derece çok aşırı değil aslında. 90 derece olan ekran kartları var. 15 dk'da 68 derece olduktan sonra artmıyorsa sıkıntı çıkarmaz. Benim arkadaşımın PC'si 120 derece oluyor arada. Gayet makul 68 derece.

Banım vardı yazamadım
1 yıl kullandığını ve kesinlikle mining yapmadığını söyledi sizce mining yapılmış olabilir mi anlayabileceğim bir yöntem varmı nasıl desem derece makul ise mining yapılmış olamaz ozaman değil mi?

Tabii dediğine göre 68 derece size gelip o testi yapabilirmiyiz dedim zaten 70 71 lerde çıkarsa almam hayatta güvenim kalmaz adama

Banım vardı yazamadım
1 yıl kullandığını ve kesinlikle mining yapmadığını söyledi sizce mining yapılmış olabilir mi anlayabileceğim bir yöntem varmı nasıl desem derece makul ise mining yapılmış olamaz ozaman değil mi?

Tabii dediğine göre 68 derece size gelip o testi yapabilirmiyiz dedim zaten 70 71 lerde çıkarsa almam hayatta güvenim kalmaz adama
Ben olsam hiç ikinci eli düşünmem. Ama siz zaten kafaya koymuşsunuz alacaksınız gibi. Mining yapılıp yapılmadığını anlamak çok zordur siz yapamazsınız. Derece konusundada mining yapılmamış gibi duruyor söylediklerinize göre ama yinede gidip kendinizin görmesi daha mantıklı.

Ben olsam hiç ikinci eli düşünmem. Ama siz zaten kafaya koymuşsunuz alacaksınız gibi. Mining yapılıp yapılmadığını anlamak çok zordur siz yapamazsınız. Derece konusundada mining yapılmamış gibi duruyor söylediklerinize göre ama yine de gidip kendinizin görmesi daha mantıklı.

Tamam hocam hafta sonu gidip bir test edeyim uyarsa bana direk alacağım çok teşekkür ederim

70-71 dereceleri çok normal. 80 ve üzeri çıkmadıkça, sıcaklık açısından bir sorun yoktur kartta, o konuda kafanız rahat olsun. Mining olup olmamasıda çok önemli değil, önemli olan hor kullanılıp kullanılmadığı. Bende ikinci el 3060 kullanıyorum, memnunum. Daha öncede ikinci el aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı