Furylevel Y1 inceleme

Ürünü alıp kullanmadım baştan söyleyeyim sadece F/P olarak değerlendiricem.
Modüler olması gerçekten ++ Switch kalitesi olsun falan iyi bence, RGB olarak o fiyat bandına göre bayağı iyi beyaz keycaps kullanırsanız daha yumuşak daha güzel oluyor.
Vereceğim eksileri ise kutuda tuş çıkarma aparatı yok. Modüler bir klavye yapıyorsun sonuçta insanlar tuşları değiştirmek isteyecektir. Aparatla zarar vermeden çıkabiliyor (furylevel sanırım kendi videosunda aparatların kutuda olmamasının bir hata olduğunu söylüyordu). Bileklik konusunda insanlar takılmış biraz ne işimize yarayacak falan bana göre sempatiklik olarak iyi durmuş. Tabii ki daha iyileri vardır bu fiyat bandında ama arkadaşın çıkardığı ilk klavye bence bu arkadaş ilerleyebilir. Ürün bana soracak olursanız alınır.

@Renarchi Klavye güzel, hayırlı olsun. Keşke Gateron veya Kailh switch kullansaymıştı. Modüler demiş ama bir hotswappable olsa daha güzel olabilirdi. Güle güle kullanın. FuryLevel umarım daha iyi yerlere gelir.

@Renarchi klavye güzel, hayırlı olsun. Keşke Gateron veya Kailh Switch kullansaymıştı. Modüler demiş ama bir hotswappable olsa daha güzel olabilirdi. Güle güle kullanın. Furylevel umarım daha iyi yerlere gelir.

Kanka ben satın almadım başta yanlış yazmışım hotswappable olsa evet çok iyi olurdu ama maalesef ki ülkemizde klavye modlama pek yaygın değil.

Geri
Yukarı